← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Узд на 12 тижні вагітності

УЗД в 12 тижнів вагітності

12 тижнів вагітності норми уздУзд на 12 тижні вагітності обов'язково виконується майбутнім мамам, оскільки це обстеження має значну інформаційну цінність. Саме на цьому терміні можна помітити такі небезпечні в плані невиношування патології, як істміко-цервікальна недостатність, а також запідозрити високий ризик хромосомних патологій.

Що стосується останнього, то при узд на ранніх термінах вагітності провідну роль відіграє вимірювання ТВП - товщини комірцевого простору плода, простіше кажучи - товщини м'яких тканин в області шиї. Якщо вона виявляється більше 3 мм - це означає, що можливі такі хромосомні патології, як трисомії 13, 18, 21, найбільш поширеною з яких є синдром Дауна. Щорічно близько 100 дітей народжуються в Москві з цим синдромом. Слід зазначити, що на терміні 12 тижнів вагітності норми узд визначені, і жінка повинна потрапити на обстеження саме в цей термін. При цьому значення ТВП тільки тоді мають діагностичну цінність, коли КТР плода (куприка-тім'яної розмір) від 45 до 84 мм

Але перевищення розміру ТВП не завжди свідчить про те, що не народиться здорова дитина. Необхідно провести ряд інших обстежень для уточнення відсотка ризику. У розрахунок беруться результати аналізів крові майбутньої матері, її вік, результат ультразвукового дослідження у 20 тижнів вагітності, а також найголовніше - результат інвазивної діагностики - кордоцентеза або амніоцентезу.

Фото узд на 12 тижні вагітностіЗ ТВП розібралися. Але багатьох жінок цікавить яка у узд 12 тижнів вагітності розшифровка інших скорочень, що ще дивиться лікар. Це частини тіла. Вимірюється БПР (бипариентальный розмір головки), ЛЗР (лобно-потиличний розмір), ДБ (довжина стегна), ОГ (об'єм грудної клітки), ОЖ (обсяг живота). Але з цим зазвичай проблем не виникає. Як правило, тільки у 2 або 3 триместрі вагітності діагностується відставання у розвитку дитини, що виражається в асиметрії розвитку частин тіла, їх уповільненому зростанні.

На дванадцятому тижні вагітності, у разі виконання трансвагінального дослідження, обов'язково виконується вимірювання довжини шийки матки. Якщо вона менше 3 см, лікар може запідозрити ИЦН, що найчастіше вимагає прийому медикаментозних препаратів (розслаблюючих мускулатуру матки і містять прогестерон) та накладання швів на шийку матки.

Відомо, що в 12 тижнів вагітності на фото узд малюк повністю потрапляє в кадр, і виходять гарні знімки. Правда стать дитини ще не визначити, занадто рано. І його положення в матці може бути будь-яким, зовсім необов'язково головним, і це вважається нормою, оскільки плід ще дуже малий і часто змінює положення тіла.

Також при цьому УЗД лікар зможе досить точно встановити строк вагітності, а це важливо для подальшого розрахунку передбачуваної дати пологів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua