← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Узд на 20 тижні вагітності

УЗД на двадцятому тижні вагітності

Що дивляться на узд в 20 тижнів вагітностіУзд на 20 тижні вагітності є стандартним обстеженням. Його інформативність у багатьох аспектах вище проведеного в першому триместрі. На цьому терміні явно видно ИЦН, якщо вона є, буде показовим кількість навколоплідних вод, можна помітити затримку розвитку плода.

Серед того що дивляться на узд в 20 тижнів вагітності - внутрішні органи дитини. Особлива увага приділяється серця (вади серця часто діагностуються внутрішньоутробно), а також мозку та нирках (на предмет пиелоэктазии, гідронефрозу). Найбільш точні результати в цьому плані будуть отримані при 3D або 4D УЗД на двадцятому тижні вагітності. Так як при багатовимірному зображенні можна як слід розглянути структури особи дитини, його хребет і всі органи. Хочеться відзначити, що не тільки узд на 20 тижні вагітності-стать дитини дає можливість визначити, але і побачити безліч хромосомних маркерів, характерних для синдрому Дауна, більше, ніж у першому триместрі. Якщо в 12 тижнів вагітності при ультразвук доступно до діагностики буквально кілька маркерів хромосомних відхилень, то в середині вагітності їх число досягає 22.

Але окрім безпосередньо стану плода, лікарі звертають увагу і на особливості перебігу вагітності, і те, що оточує дитину. Дуже уважно обстежуються навколоплідні води. Збільшення їх обсягу або навпаки зменшення, а також поява суспензії, може говорити про внутрішньоутробної інфекції.

Уважно обстежують лікарі плаценту. Дивляться на її стан і роблять прогнози щодо того, чи зможе вона до кінця вагітності забезпечувати дитину киснем і живильними речовинами. Якщо в плаценті визначаються ознаки передчасного старіння, є ділянки з ущільненнями або навпаки истончениями, можуть знадобитися додаткові дослідження кровотоку дитини, а також підтримуюче лікування в стаціонарних умовах.
Звертають увагу і на те, де плацента прикріпилася в матці. Якщо занадто низько - це великий ризик кровотеч, її відшарування і показання до операції кесаревий перетин.

Досліджує лікар і пуповину. Звертає увагу на те, скільки в ній проходить судин. В нормі 3. Але у деяких жінок їх 2. Таких пацієнток особливо ретельно спостерігають, так як може виникнути загроза життю дитини.

Фото узд на 20 тижні вагітностіДивиться лікар і шийку матки, проводить її вимірювання трансвагінальним датчиком. Тільки таким чином можна одержати точні дані про стан шийки матки, діагностувати істміко-цервикальную недостатність - найбільш часту причину викиднів на пізніх термінах.

У 20 тижнів вагітності узд дає уявлення про зростання плоду, його вазі, а також обсязі живота, голови і довжині всіх кінцівок. Є норми, відходження від яких може кваліфікуватися як несприятлива ознака - відставання у розвитку дитини. Притому особливо небезпечно, якщо відставання спостерігається всього організму, тобто симетричне, і більш, ніж на 2 тижні. І немає підстав вважати, що неправильно визначений термін вагітності. Більш сприятливий прогноз має асиметрична затримка розвитку плода. Наприклад, коли голова на 1 тиждень випереджає в розвитку животик.

Якщо подивитися на те як виглядає в 20 тижнів вагітності на фото узд плід, то він вже явно являє собою людське істота. Добре видно головка, ручки, ніжки. Можна побачити як малюк бере в рот пальчик. Вага дитини становить близько 400 грамів, а зріст - 19-20 сантиметрів.

Якщо узд на 20 тижні вагітності норма - наступне обстеження чекає жінку у 32 тижня.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua