← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Узд на ранніх термінах вагітності

Коли робити перше узд при вагітності

Шкода узд на ранніх термінах беременнностіУзд на ранніх термінах вагітності призначається багатьом майбутнім мамам. На якому терміні його бажано виконувати, що може діагностувати при дослідженні лікар, і так чи безпечна ця процедура?

У медичних виданнях можна знайти інформацію - коли робити перше узд при вагітності, це термін 12-14 тижнів. Але нерідко виникають ситуації, коли перше обстеження потрібно провести раніше цього терміну.

 

1. При підозрі на позаматкову вагітність. Якщо у жінки вже були випадки позаматкової вагітності, було діагностовано злуковий процес у маткових трубах, рівень ХГЛ не відповідає нормі, є болі - це привід виконати дослідження в першому триместрі. У даному випадку той невеликий потенційний шкоду узд при вагітності на ранніх термінах непорівнянний з діагностичною користю. Адже раннє виявлення позаматкової вагітності дозволяє уникнути важких ускладнень, які наступають при розриві плодовим яйцем маткової труби або яєчника. Позаматкова вагітність може підозрювати при відсутності плідного яйця в матці при високому рівні ХГЛ.

2. При підозрі на завмерлу вагітність. Якщо рівень ХГЛ низький, розмір матки не відповідає терміну вагітності, є кров'янисті виділення, біль - має сенс виконання ультразвукового обстеження. Про те, що ембріон живий, свідчить його серцебиття. Крім того, можуть бути виявлені різні патології, як то відшарування плаценти та її низьке прикріплення, різні гінекологічні захворювання, які можуть заважати виношування дитини (міома матки, ендометрит тощо).

А чи можна робити узд на ранніх термінах вагітності з іншими цілями - подивитися на свою дитину, зробити фото, дізнатися один чи розвивається дитина, здоровий він і пр.? Лікарі не рекомендують виконувати ніякі медичні обстеження без показань до них. Хоча, зі згаданих причин одна є досить вагомою. При двойнях і тройнях у жінки значно збільшений рівень ХГЛ, але такий же високий ХГЛ може бути при міхуровому заносі - дуже небезпечної патології, в деяких випадках загрожує онкологічним захворюванням. У цьому випадку не варто замислюватися узд на ранніх термінах вагітності шкідливо, тим більше, що ніяких свідчень того немає, а в найкоротші терміни виконати обстеження.
Про те ж, наскільки здорова дитина, чи є у нього вроджені вади розвитку, можна підозрювати у нього хромосомні відхилення дасть відповідь узд на 22 тижні вагітності або на 32-ій.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua