← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Узд ранньої вагітності

УЗД раннього терміну вагітності

Може узд не показувати вагітність на ранньому термініУзд ранньої вагітності іноді необхідно зробити, незважаючи на страх негативного впливу ультразвуку на дитину. До речі, цей факт не був підтверджений жодним дослідженням. Навіщо може знадобитися таке обстеження, і може узд не показувати вагітність на ранньому терміні, трапляються помилки?

Як правило, ультразвукове обстеження в перші тижні після ймовірного зачаття призначається жінкам, у яких були якісь проблеми з настанням вагітності (наприклад, при ЕКЗ) або при підозрі на будь-яких проблем. Це і позаматкова вагітність, що завмерла, і починається викидень.

Узд раннього терміну дозволяє точно діагностувати знаходження плодового яйця. Якщо воно в матці - можна не турбуватися. Але якщо у жінки позитивний тест на вагітність, високий рівень ХГЛ, але в матці нічого немає - це може насторожувати... Але не завжди. Зазвичай вагітність виявляється на терміні приблизно 5 акушерських тижнів (це 1 тиждень затримки менструації), за умови рівня ХГЛ не менше 1000. І це в кращому випадку, при хорошому апараті і досвідченого лікаря УЗ-діагностики. Краще виконувати перше узд при вагітності на 2 тижнів затримки, якщо немає великої терміновості. Терміновість може бути в разі небажання залишення дитини, бажання перервати вагітність медикаментозними засобами, що можливо і ефективно лише на самих ранніх термінах вагітності. Але без виявлення плодового яйця ніхто жінку на аборт не направить, також як не поставить на облік по вагітності.

Крім наявності плодового яйця, підвищення рівня ХГЛ, є й інші УЗ-ознаки цікавого положення. Це зміни ендометрію на клітинному рівні, його товщина близько 25 мм, а також велике жовте тіло. Хоча в деяких випадках, при недостатньому розмірі жовте тіло не може візуалізуватися. Це вважається одним з ознак загрози мимовільного переривання вагітності, так жовте тіло, що продукує прогестерон - гормон, необхідний для розвитку плідного яйця, після цю функцію бере на себе плацента.

Треба відзначити, що більш точні результати завжди дає узд на ранніх термінах вагітності, виконане трансвагінальним доступом. І для жінок це зручніше, так як не потрібна підготовка до обстеження у вигляді наповнення сечового міхура. УЗД, виконане з використанням вагінального датчика, анітрохи не провокує викидень.

Ще один важливий момент - узд на перших тижнях вагітності дозволяє буквально з точністю до дня встановити строк вагітності і розрахувати передбачувану дату пологів. Обчислення з першого дня останньої менструації не дають можливість точно визначити вік ембріона і дату пологів. Слід зазначити, що подібну точність вже не гарантують ультразвукові дослідження в другому і третьому триместрі вагітності, оскільки на таких термінах діти розвиваються вже дуже індивідуально (на одному терміні у них може бути різний зріст, вага, довжина кінцівок тощо).Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua