← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перше УЗД при вагітності

версія для друку

Коли робити перше УЗД при вагітностівагітність перше уздСьогодні ехографія ( УЗД )- найпоширеніший, безпечний і високоефективний метод оцінки розвитку вагітності.

Завдяки трансвагінальної ехографії через 3 тижні після зачаття можна побачити плодове яйце в порожнині матки, а тижнем пізніше - і його жителя.УЗД на ранніх термінах вагітності

Довжина тільця 4-тижневого ембріона не більше 5 мм, а частота биття її серця досягає 100 ударів в хвилину. До 6-7-му тижні від моменту зачаття чітко визначається голова і тулуб, ручки і ніжки ембріона. Тоді ж він робить перші спроби рухатися самостійно.

Важлива складова УЗД в ранні терміни вагітності - це вивчення обстановки, навколишнього малюка. Якщо все йде нормально, між ембріоном і экстраэмбриональными структурами складаються взаємини, без яких, на жаль, неможливий подальший розвиток вагітності.

Підкреслимо, що перше узд під час вагітності повинен проводити фахівець. Дуже добре розбирається в питаннях ранньої пренатальної діагностики. Переконавшись, що з малюком все гаразд, він із задоволенням допоможе батькам розглянути на екрані очі, вушка і навіть пальчики на ручках майбутньої дитини.Коли робити перше УЗД при вагітності?

Майбутніх матусь завжди цікавить питання безпеки УЗД. Ще в 1978 році, до того, як ехографія стала методом масового обстеження майбутніх матусь, були ретельно вивчені біологічні аспекти впливу ультразвуку на живі тканини. Встановлено, що навіть при багаторазовому перевищенні допустимої при діагностиці інтенсивності ультразвуку шкідливих наслідків для зародків ссавців немає.

А ось негативні наслідки відмови від ультразвукового дослідження в першому триместрі дуже повчальний. Щорічно в Москві народжується близько 100 дітей з синдромом Дауна. На жаль, не тільки люди, далекі від медицини, але і деякі лікарі не знають про те, що за допомогою ехографії запідозрити біду можна вже в 12-13 тижнів. Чому необхідно провести сеанс першого УЗД не пізніше цього терміну?

По-перше, він оптимальний для діагностики грубих пороків розвитку плоду і маркерів хромосомної патології. Вже через 2 тижні ультразвукові особливості, що дозволяють запідозрити синдром Дауна та інші важкі захворювання, можуть безслідно зникнути.

По-друге, при підозрі на хромосомну патологію лікарі встигають провести спеціальне генетичне дослідження і при несприятливому результаті перервати вагітність.

По-третє, у першому триместрі встановлюють гестаційний вік плоду з точністю до 2-3 днів. На цей вік акушери орієнтуються в усіх скрутних ситуаціях.Терміни УЗД

УЗД роблять всім вагітним у визначені терміни: 12-13 тижнів, 22-23 тижні і 31-32 тижні. Це дозволяє своєчасно виявити максимально широкий спектр можливих захворювань плода і ускладнень, а також визначити подальшу лікарську тактику.

Період з 12-го по 13-й тиждень вагітності Самий перший генетичний аналіз крові. Фахівці мають можливість оцінити кілька важливих моментів: анатомічні особливості плода та товщину комірцевої зони - маркер хвороби Дауна.

Період з 22-го по 23-й тиждень вагітності На цьому гестаційному терміні можливо виключити переважна кількість існуючих вад розвитку головного мозку, серця, нирок, печінки, а також шлунково-кишкового тракту майбутньої дитини.

Період з 31-ї по 32-й тиждень вагітності УЗД дозволяє діагностувати пізні аномалії розвитку внутрішніх органів, наприклад серця. Крім того, лікарі визначають темпи росту плоду і те, наскільки його розміри відповідають очікуваним.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua