← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дізнатися стать дитини

Чи можна дізнатися стать дитини без УЗД?

Дізнатися стать дитиниДізнатися стать дитини на ранньому терміні вагітності мріють, мабуть, усі батьки. І практично всі знають, що достовірним способом є тільки УЗД. Але ж його чекати так довго... Мінімум, до 18-20 тижнів. І то не факт, що лікар зможе розгледіти хто там всередині - дівчинка чи хлопчик. А то і взагалі шкідливий лікар попадеться, який на такі «дрібниці» не звертає увагу або бере оплату за «інформацію». А тому і намагаються майбутні мами дізнатися стать дитини на ранньому терміні різними бабусиними методами, а також сучасними, вигаданими «колонауковими» співробітниками. Ми розповімо про найбільш обговорюваних, найбільш популярних з них. Скористатися ними можна, благо це легко і безкоштовно, але от тільки занадто вірити отриманим результатам не варто.

Календарні методи

1. Цей метод ідеально підійде тим жінкам, які точно знають, коли у них була остання овуляція і статевий акт, що призвів до зачаття. Існує думка, що сперматозоїди носії Y хромосоми (майбутні хлопчики) більш рухливі, але менш пристосовані до збереження життєздатності в жіночих статевих шляхах, ніж носії X хромосоми (майбутні дівчинки).

Як можна використовувати дане спостереження, як дізнатися стать дитини по даті зачаття? Дуже просто! Необхідно зіставити час овуляції і статевого акту. Якщо статевий акт був незадовго до овуляції, то, швидше за все, народиться дівчинка, а якщо точно в день овуляції, то хлопчик.

Ще одне цікаве спостереження - так як сперматозоїди-хлопчики дуже рухливі, але живуть недовго, найбільш підходить для зачаття поза при статевому акті «чоловік ззаду» або будь-яка інша, сприяє швидкому проникненню сперми до шийки матки.

2. Сюди ж, до календарному методу, можна віднести своєрідний астрологічний прогноз. Образно всі 12 знаків зодіаку можна поділити на жіночі і чоловічі. Жіночі: телець, рак, діва, скорпіон, козеріг, риби. Чоловічі - всі інші. Так от, якщо в день зачаття Місяць була в «жіночому» знаку - чекайте дівчинку, і навпаки.

3. Китайська таблиця. Це, мабуть, найпростіший і доступний варіант - дізнатися стать дитини по таблиці. Головна умова - точно знати дату зачаття. Помилки можуть бути у випадку, якщо статевий акт випадає на останнє число місяця, а зачаття може відбутися в той же день або на наступний, але результати будуть різними.

Китайська таблиця:

Вік
матері
Місяці
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
18 Д М Д М М М М М М М М М
19 М Д М Д М М М М М Д М Д
20 Д М Д М М М М М М Д М М
21 М Д Д Д Д Д Д Д Д Д Д Д
22 Д М М Д М Д Д М Д Д Д Д
23 М М Д М М Д М Д М М М Д
24 М Д М М Д М М Д Д Д Д Д
25 Д М М Д Д М Д М М М М М
26 М Д М Д Д М Д М Д Д Д Д
27 Д М Д М Д Д М М М М Д М
28 М Д М Д Д Д М М М М Д Д
29 Д М Д Д М М Д Д Д М М М
30 М Д Д Д Д Д Д Д Д Д М М
31 М Д М Д Д Д Д Д Д Д Д М
32 М Д М Д Д Д Д Д Д Д Д М
33 Д М Д М Д Д Д М Д Д Д М
34 Д Д М Д Д Д Д Д Д Д М М
35 М М Д М Д Д Д М Д Д М М
36 Д М М Д М Д Д Д М М М М
37 М Д М М Д М Д М Д М Д М
38 Д М Д М М Д М Д М Д М Д
39 М Д М М М Д Д М Д Д Д Д
40 Д М Д М Д М М Д М Д М Д
41 М Д М Д М Д М М Д М Д М
42 Д М Д М Д М Д М М Д М Д
43 М Д М Д М Д М Д М М М М
44 М М Д М М М Д М Д М Д Д
45 Д М М Д Д Д М Д М Д М М

4. За віком крові. Спробуємо дізнатися стать дитини по оновленню крові. Але як це робиться? Для початку теорія: у жінок кров оновлюється раз на 3 роки, а у чоловіків - раз на 4 роки. Дитина народжується статі того з батьків, у якого кров на момент зачаття виявляється молодшим. У розрахунок беруться переливання крові, пологи, аборти і різні оперативні втручання. Їх також можна вважати початком «циклу». А тепер практика: на час зачаття жінці було 28 років, а чоловікові - 30 років.

28:3 = 9,3

30:4 = 7,6

Залишок у жінки виявився менше (0,3). Це означає, що народиться, швидше за все, дочка.

По групі крові

Є люди, які стверджують, що можна дізнатися стать дитини по групі крові його батьків. Ви можете використовувати цю просту табличку.

     
Група кровіБатька
МатеріIIIIIIIV
IДівчинкаХлопчикДівчинкаХлопчик
IIХлопчикДівчинкаХлопчикДівчинка
IIIДівчинкаХлопчикХлопчикХлопчик
IVХлопчикДівчинкаХлопчикХлопчик

Якщо ви не знаєте своєї групи крові, здайте аналіз. Він у будь-якому випадку знадобиться при постановці на облік по вагітності. Але в даному способі визначення статевої приналежності дитини є одна, як мінімум, дивина. Припустимо, у матері 1 група крові, а у батька 3. Невже у них народжуватимуться одні дівчатка (судячи за даними, отриманими з таблиці)? Якщо табличка була вірна, то у всіх пар були б одностатеві діти, але це, звичайно ж, не так. А група крові ніколи змінюється, хоча деякі стверджують зворотне через лабораторних помилок.

За кількістю серцевих ударів в хвилину

Є лікарі, які нібито можуть дізнатися стать дитини по серцебиттю. Частоту серцевих скорочень дивляться на УЗД або навіть просто прослуховують акушерським стетоскопом через черевну стінку. Кажуть, що у дівчаток сердечко стукає частіше, ніж у хлопчиків. У дівчаток зазвичай більше 150 ударів в хвилину. Однак ця методика вже давно знайшла масу супротивників. І сучасні лікарі її відкидають.

Пам'ятайте, що дізнатися стать майбутньої дитини можна тільки на УЗД (якщо у лікаря вийде розглянути геніталії малюка), або при інвазивної діагностики, яка проводиться тільки при суворих показаннях (підозрі на внутрішньоутробні патології розвитку), за результатами процедур кордоцентез і амніоцентез.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua