← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

В які дні можна завагітніти

Дні, коли не можна завагітніти

В які дні можна завагітнітиУ які дні можна завагітніти - від відповіді на це питання залежить дуже багато. Тому, ми б не рекомендували занадто довіряти способів обчислення цих днів, які наведемо нижче. Але вирішувати, звичайно, тільки вам.

Напевно, ви знаєте про те, що зачати дитину не можна в будь-який день, раз вже задалися питанням обчислення «небезпечних днів». Так, це так. Протягом одного менструального циклу (який триває в середньому 28 днів) висока ймовірність завагітніти протягом близько 7 днів в середині циклу. А решта - це дні, коли можна завагітніти. Як же обчислити «коли можна, а коли не можна?»

Самим популярним методом є вимірювання температури в прямій кишці. Все що вам знадобиться - це звичайний ртутний або електронний градусник (перший буде точніше, тому краще). Далі вам потрібно изо дня в день, мінімум першу половину циклу, вимірювати ректальную температуру вранці і не забувати записувати всі результати вимірювань.

У дні, коли не можна завагітніти температура буде нижче 37 градусів. Але це не аксіома, бувають і винятки. Поки овуляція не настала, ректальна температура знаходиться на зазначеному рівні. Однак сперматозоїди дуже живучі, і навіть будучи в жіночих статевих шляхах, можуть зберігати свою життєздатність кілька діб. Тому «результативним» може виявитися і статевий акт, що стався за 5 днів до овуляції. Далі овуляція - вона виражається підняттям температурних значень до 37 градусів і вище. Яйцеклітина зберігає свою життєздатність не більше 2 діб, а це значить, що дні, коли не можна завагітніти, настають як раз після овуляції. Тому й кажуть, що найбезпечніші дні - це ті, що перед самими місячними. Проте і тут є свій нюанс - підвищеною температура може бути не тільки з причини дозрівання яйцеклітини, але і з-за хвороби, прийому певних ліків, після статевого акту, якщо менше, ніж за 6 годин жінка приймала вертикальне положення (наприклад, вставала вночі в туалет). Відповідно, овуляція в той зафіксований день не відбулася, а пара «розслабилася» в день, коли в дійсності відбулася овуляція. Результат - вагітність. Досить складно користуватися графіком базальної температури і тим жінкам, у яких нерегулярний менструальний цикл.

Інший спосіб визначення овуляції і безпечних днів, відповідно, - це тести. Дуже достовірний, але надто він виходить невигідний, так як тестуватися доведеться кілька днів поспіль, а це гроші. Загалом тим, хто хоче заощадити на контрацепції за допомогою календарного методу оберігання від небажаної вагітності, такий варіант зовсім не підійде. Відповідно, УЗД - це ще більш дорогий метод, що вимагає і тимчасових витрат.

Тому, залишається тільки варіант стежити за своїми відчуттями. У багатьох майбутніх мам в період дозрівання яйцеклітини тягне низ живота, біль може бути і колючою або схваткообразной, але не регулярною. З'являються рясні слизові виділення з піхви. Відповідно, дізнавшись у які дні можна завагітніти календар може скласти і різними кольорами відобразити там «небезпечні» і «безпечні» дні. До речі, існують непогані зручні програмки, що дозволяють скласти календар. Якщо ваш цикл регулярний, то має сенс скористатися ними.

Робимо висновки.

1. Найбезпечніші дні - це початок менструації, а також дні перед самим початком наступних місячних.

2. Завагітніти можна в ановуляторний цикл, коли не відбувається овуляція.

3. Завагітніти можна в перші 2 тижні після пологів (правда кому в голову прийде в ці дні займатися сексом? )

Ось таким чином можна обчислити в які дні можна завагітніти, а в які можна. Як ми вже писали на початку цієї статті, ні один з наведених методів не є 100% вірним. Краще підібрати ефективний контрацептивний засіб, різновидів більш, ніж достатньо. У вас рідкісні статеві стосунки? Тоді вам навряд чи підійдуть оральні контрацептиви. Буде розумніше скористатися презервативами або навіть сперміцидами - «хімічної» контрацепцією. При регулярних статевих відносин і одному здоровому статевому партнері гінекологи рекомендують використовувати внутрішньоматкову спіраль, вагінальне кільце Ринг або протизаплідні таблетки. До речі, протизаплідні таблетки, правда некомбинированные (містять лише 1 гормон) можна пити і годуючим матерям. Загалом, вибір є завжди. Не ризикуйте своїм здоров'ям, краще сходіть на консультацію до гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua