← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Валеріана при вагітності

Прийом валеріани при вагітності

Прийом валеріани при вагітностіВалеріана при вагітності дуже часто прописується російськими гінекологами. Що це за лікарський препарат, наскільки він ефективний, безпечний для плоду і які показання до його призначення?

Екстракт валеріани при вагітності приймається як седативний засіб, а простіше кажучи - заспокійливе, виготовлене з кореня однойменного рослини. Саме завдяки тому, що засіб натуральне, воно так популярно серед росіян.

Зазвичай призначається валеріана в таблетках при вагітності, дозволяється пити по 200 мг 2-3 рази в день. Приймається внутрішньо перед їжею, запивається 100 грамами води. Може призначатися на різний строк та у різних ситуаціях.

Так, валеріана нерідко призначається в першому триместрі вагітності, коли у жінки діагностується під питанням розвивається вагітність або загроза викидня. Так як психічний стан майбутніх мам дуже впливає на фізичний, важливо заспокоїти жінку. З допомогою цього засобу можна зняти легкий тонус матки.

Інший привід для призначення цих натуральних таблеток - періодичне підвищення артеріального тиску і хвилювання, коли призначати сильні препарати не доцільно.

Перед пологами таблетки також допоможуть поліпшити самопочуття і сон (наприкінці вагітності багато жінок страждають безсонням).

Досить часто валеріана призначається і без особливого приводу, наприклад, при стаціонарному лікуванні, коли жінка не має потреби в лікарських засобах, але повинна перебувати під наглядом лікаря. Без призначень в лікарні рідко кого тримають. Або вітаміни, або валеріана - обов'язково.

Питання можна валеріанку при вагітності з'ясували. Але даний препарат випускається не тільки в таблетках, але і у вигляді спиртової настоянки. І багато запевняють, що саме в рідкому вигляді приймається валеріана ефективна, а від таблеток помітного ефекту немає. Звичайно, може це і так, але настоянка валеріани при вагітності не рекомендовано, також, як і будь-які інші препарати на спирту. Спирт, застосовуваний всередину, користь організму не принесе, а в особливості, організму майбутньої матері. Нехай навіть це буде кілька крапель в день. Тим більше, що настоянку валеріани для ефективності п'ють в чистому, нерозбавленому вигляді, а це зможе зробити не кожна жінка, особливо, якщо ще й мучить токсикоз. Тому саме таблетки повинні стати вибором.

І в кінці нашої статті слід зазначити, що валеріана хоч і натуральний засіб, але все ж лікарський і може мати побічні реакції у вигляді алергії. Тому призначатися і воно повинно прийматися за рекомендацією і під контролем лікаря.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua