← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Валеріана при вагітності

Можна валеріанку при вагітності

Можна валеріанку при вагітностіВалеріана при вагітності - найпоширеніше заспокійливий засіб. Що воно із себе представляє, з якого терміну і в яких дозах може прийматися?

Валеріана - це рослина, з коренів якого виготовляють це натуральне, заспокійливий засіб. Лікарський засіб, і по-хорошому має прийматися виключно за рекомендацією лікаря, але так як воно досить безпечно (його можуть приймати навіть діти), валеріана під час вагітності і поза її п'ється без дотримання інструкції та в неправильних дозах. Даний засіб не має тератогенну дію, тобто ні при якому разі не призведе до вад розвитку плода, однак у першому триместрі її прийом бажано обмежити. Якщо чітких показань до прийому таблеток або настою немає, але вас, приміром, мучить безсоння, валеріана при вагітності може використовуватися в пакетиках. Тобто можна просто взяти 1-2 пакетика лікарського засобу і покласти під подушку. Кажуть, що заспокоює.

В інших же випадках як пити валер'янку при вагітності краще питати безпосередньо у свого лікаря. Зазвичай майбутнім мамам призначають по 2-3 таблетки на день. При цьому потрібно відзначити, що тільки в тому випадку, якщо дозування препарату при вагітності буде достатньою, а препарат буде прийматися щодня, через 2-3 тижні можна відчути ефект від його прийому. Справа в тому, що валеріана - це досить слабкий заспокійливий засіб. І ефект від неї зазвичай порівнювана з плацебо (самонавіюванням) - коли жінка заспокоюється відразу після того, як прийнята валеріана в таблетках при вагітності або кілька крапель її настоянки. До речі, майбутнім мамам пити спиртову настойку валеріани небажано, краще обмежитися відваром, настоєм або таблетками.

Коли ще знадобиться валер'янка? При тонусі матки. Не секрет, що він може виникати у жінок при хвилюванні. А ще валеріанку при вагітності пити можна при гіпертонії і гестозу, який ускладнюється підвищенням артеріального тиску. Так, при стабільному підвищенні, незалежно від фізичної активності і настрою, без спеціальних сильних препаратів не обійтися. Але якщо у вас піднімається тиском перед, під час візиту до лікаря, при якому обов'язково буде вимірюватися тиск, має сенс випити це натуральне заспокійливе приблизно за 30-40 хвилин до прийому.

Снодійні пити майбутнім мамам небажано, але багато з них страждають безсонням. Впоратися з цією проблемою також допоможе валер'янка. Її видають практично всім майбутнім мамам, які проходять лікування у відділенні патології вагітності. Тому на питання «чи можна валеріанку при вагітності» відповідь позитивний, тільки не робіть собі призначення самостійно - це завдання лікаря.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua