← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ймовірність завагітніти перед місячними

Чи можна завагітніти перед місячними

Яка ймовірність завагітніти перед місячнимиЙмовірність завагітніти перед місячними існує, і необхідно пам'ятати про це, плануючи дитини, або ж, навпаки, уникаючи небажаного зачаття. Вагітність може наступити тільки в період овуляції, але у кожної жінки цей період має свої терміни. Час, коли яйцеклітина може бути запліднена сперматозоїдом, розраховується так: при звичайному 28-денному менструальному циклі овуляционный період триває приблизно з 11 дня по 16. При збільшенні або зменшенні терміну менструального циклу, також змінюється і термін овуляції.

Що таке овуляція і як її визначати

Нагадаємо, що для того, щоб завагітніти, необхідний особливий період, коли вже зріла яйцеклітина потрапляє в маткову трубу і готова до запліднення. Ви відчуваєте в середині менструального циклу, біль у животі, незначне підвищення температури тіла, бувають невеликі виділення і зміни в настрої? Це і є основні ознаки овуляції, нормальні фізіологічні симптоми, що супроводжують жінку в період, коли є можливість завагітніти.

Щоб правильно планувати вагітність, необхідно розпізнавати ознаки овуляції, хоча метод, заснований на спостереженні своїх відчуттів, аж ніяк не єдиний спосіб її визначити.

В основному, багато жінок використовують календарний метод діагностики. Але даний спосіб хороший тільки, коли менструальний цикл досить регулярний. При нерегулярному менструальному циклі, визначати період овуляції досить складно.

Найбільш достовірний метод визначення - це, звичайно, ультразвукова діагностика, тобто УЗД малого тазу. Лікар-діагност спостерігає за зростанням фолікула. Іноді, коли фолікул ще не дозрів, потрібне повторення УЗД через деякий час.

Зачаття перед менструацією

І все-таки яка ймовірність завагітніти перед місячними, чи це можливо? Відомо, що найбільш сприятливі для зачаття дні - це приблизно середина між місячними. І якщо перша половина циклу по своїй довжині може досить сильно варіюватися, то друга половина циклу завжди триває 12-14 днів. А от чи можна завагітніти перед місячними? На це питання медики відповідають позитивно, так як і у місячних бувають періодичні затримки, так і овуляція під дією яких-небудь факторів може наступити пізніше звичайного терміну, навіть тоді, коли ви вже чекаєте настання чергової менструації. Причинами зміни термінів овуляційного періоду можуть бути: стреси, фізичні навантаження, дієти, несприятливі екологічні умови, зміни в статевому житті. Дуже часто впливає і прийом деяких лікарських препаратів, або навіть біологічно активних добавок.

На овуляцію також впливають такі фактори, як вік і наявність хронічних захворювань. При наявності хвороб, пов'язаних з ендокринної, статевої систем, порушенням обміну речовин, часто менструації нерегулярні.

Після пологів, у період лактаційної аменореї, овуляція може з'явитися ще до першої менструації. Так, можна завагітніти, того не бажаючи.

Незвичайні тести

Сьогодні існують спеціальні експрес-тести, які реагують на виділення в жіночому організмі гормону, що виробляється тільки в період овуляції. Це зручний, доступний, безпечний спосіб для тих, хто планує вагітність.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua