← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вірогідність завагітніти після місячних

Чи можна завагітніти відразу після місячних

Яка ймовірність завагітніти відразу після місячнихВірогідність завагітніти після місячних все ж існує. І це не рідкість. Багато людей, особливо молодь, використовують в якості контрацепції календарний метод. Тобто утримуються від статевих актів тільки в середині менструального циклу, коли повинна відбуватися овуляція. Але на ділі, її терміни можуть бути перенесені в ту чи іншу сторони. І зачати можна навіть через 2-3 дні після закінчення менструації.

Згадаймо як протікає менструальний цикл. У нього є три фази. В першу відбувається дозрівання яйцеклітини в яєчнику, у другу фазу овуляція, а третю, якщо наступила вагітність починають вироблятися гормони, щоб її утримати, якщо ж не настала - організм готується до чергової менструації. Перша половина циклу (якраз час менструації і кілька днів після) може мати різну тривалість, все залежить від загальної довжини циклу. Між тим як друга половина циклу у всіх жінок стандартно триває 12-14 днів. Виходить, що про те, яка ймовірність завагітніти відразу після місячних можна сміливо сказати, що більше, чим якщо займатися любов'ю навпаки перед передбачуваним початком наступної менструації.

Таким чином, щоб сталося зачаття відразу після менструації необхідно, крім незахищеного статевого акту, дотримання ще 2 умов.

1. Місячні повинні бути тривалими, так як овуляція навряд чи настане раніше 10 дня циклу. Зате при тривалих місячних (7-8 днів) жінка може сміливо говорити про статеві акти «відразу після місячних» і вірогідність зачаття.

2. Менструальний цикл повинен бути коротким, трохи більше 20 днів. Але це вимога необов'язкова для жінок, у яких місячні нерегулярні - один цикл довгий, інший короткий, ось і термін овуляції постійно скаче.

Таким чином, можна зробити висновок, що захищатися треба в будь-який день після місячних. До речі, а якщо займатися любов'ю під час місячних - чи може настати небажана вагітність? Знову ж таки все залежить від дотримання згаданих вище 2 умов. Якщо статевий акт в 1 або 2 день місячних - малоймовірно, зате сам статевий акт навряд чи здійснимо і буде приємний, особливо якщо кровотеча рясне. Крім того, при менструації є дуже велика ймовірність занесення інфекції в матку з піхви, так як шийка матки трохи прочинені.

Якщо вас турбує - чи можна завагітніти відразу після місячних, так як в цей проміжок часу у вас був незахищений статевий акт, відразу не налаштовуйтесь на погане, але при затримці обов'язково виключіть вагітність, як можливу причину.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua