← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ймовірність завагітніти при перерваному акті

Наскільки ймовірно завагітніти при перерваному акті

Яка ймовірність завагітніти при перерваному статевому акті ППАЙмовірність завагітніти при перерваному акті - є вона і наскільки велика? Незважаючи на велику кількість засобів контрацепції, жінки продовжують шукати більш легкі шляхи. Навіщо ставити спіраль, пити протизаплідні таблетки, користуватися презервативами, якщо можна просто не допустити попадання сперми в статеві шляхи? Адже чоловікові зовсім не обов'язково еякулювати безпосередньо всередину піхви. Даний метод контрацепції довгі роки провокує суперечки між лікарями і пацієнтами. Довгий час вважалося, що завагітніти можна навіть в тому випадку, якщо еякуляції не було, так як в процесі статевого акту виділяється невелика кількість секрету, в якому містяться сперматозоїди. Так, кількість невелика, але для фертильної пари цілком достатня в період овуляції. Однак зовсім недавно думку щодо того чи можна завагітніти при перерваному статевому акті (ППОС) у лікарів змінилося, так як з'ясувалося, що в «чоловічий мастилі» сперматозоїдів немає... Тоді чому ж цей метод рятує від небажаної вагітності тільки в половині випадків? Давайте розбиратися.

По-перше, у чоловіка може бути промашка. Так, він може просто не встигнути перервати акт, але не зізнатися в цьому партнерці...

По-друге, дуже велика ймовірність зачати є в тому випадку, якщо незадовго до цього був ще один статевий акт. Так як сперматозоїди могли «заховатись» у складках крайньої плоті.

Само собою, що оцінювати ризик можливого настання вагітності потрібно враховуючи ще й день циклу. При овуляції, в середині менструального циклу, ризик завжди набагато більше.

Якщо ж ви впевнені в тому, що з вами такого не станеться, то все одно кілька разів подумайте. Нехай то яка ймовірність завагітніти при перерваному статевому акті досить спірно, але не спірно те, що психологічно така «контрацепція» дуже погано позначається на обох партнерах. Жінка все одно не зможе позбутися думки про можливу незапланованої вагітності, а якщо затримка... Чоловік замість того, щоб віддатися почуттям, буде концентруватися на тому, щоб встигнути перервати статевий акт до еякуляції. Чимало сімейних пар розійшлися з-за сексуальної незадоволеності, пов'язаної з психологічним дискомфортом такої природи.

А ще, ППА анітрохи не оберігає від статевих інфекцій. Це дуже небезпечно при частій зміні статевих партнерів. Тоді як усім зараз доступні безпечні, зручні і ефективні засоби контрацепції. Подумайте, а чи варта гра свічок?Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua