← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ймовірність завагітніти з першого разу

Ймовірність настання вагітності з першого разу

Яка ймовірність завагітніти з першого разуЙмовірність завагітніти з першого разу залежить від декількох чинників, серед яких здоров'я партнерів, вміння вираховувати овуляцію і її частоту. Як правило, ймовірність велику мають молоді пари, у дівчат 20-25 років овуляції відбуваються практично кожен менструальний цикл. Далі, з віком рідше.

Якщо вірити гінекологів, завагітніти з першого разу має шанси кожна п'ята здорова пара. Але навіть якщо не вийшло так відразу - не біда, за статистикою більшість вагітностей настає в перші 6 місяців регулярного життя без контрацепції. Якщо все-таки хочеться прискорити процес, скоріше стати майбутньою матір'ю, навчитеся вираховувати овуляцію.

Овуляція відбувається приблизно в середині менструального циклу. Зазвичай це 12-16 день (в залежності від довжини циклу). Досить просто визначити овуляцію за допомогою щоденного вимірювання температури в прямій кишці. Вимірювання проводяться з ранку, в ліжку, до підйому, туалету та ін. В першу половину циклу на градуснику ви побачите значення до 37 градусів, після овуляції буде температурний стрибок до 37,2-37,4. Дуже важливо не переплутати причини цього стрибка. Скажімо, якщо ви захворіли, або з ранку був секс, то цілком природно, що температура буде підвищена. В день овуляції потрібно зайнятися незахищеним сексом. Після вимірювати базальну температуру має сенс тільки тим жінкам, яким це лікар порадив робити з метою виявлення гормональних порушень.

Якщо вимірювати температуру щоранку бажання немає - спробуйте тести на овуляцію. Вони виконуються аналогічно тестів на вагітність, але ефективні в будь-який час доби. Для точного обчислення овуляції бажано виконувати тести на овуляцію кожен день вранці і ввечері. Пам'ятайте, що після настання овуляції у вас є менш 2 діб для статевого акту, інакше яйцеклітина загине і доведеться чекати наступний місяць.

Якщо говорити про те, яка ймовірність завагітніти з першого разу жінкам з гінекологічними захворюваннями, то вона значно нижча. Дуже важко завагітніти жінкам з частковою або повною непрохідністю маткових труб, з важкими формами ендометріозу. Не наступати вагітність може в деяких випадках з-за так званої несумісності подружжя, коли у жінки виробляються антитіла проти чоловічих сперматозоїдів. Благо, стан це лікується. Ще одна причина, чому не настає вагітність з першого, другого, третього разу - це рецидивуюча молочниця. При кандидозі піхви переважають кислотна мікрофлора, в якій сперматозоїди швидко гинуть.

Одним словом, якщо ви хочете швидко завагітніти - плануйте дитини і вчасно лікуйтеся.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua