← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ймовірність завагітніти з презервативом

Чи можна завагітніти якщо предохраняешься презервативом

Яка ймовірність завагітніти з презервативомЙмовірність завагітніти з презервативом існує. Так, вона нижче, ніж при перерваному статевому акті або при використанні так званої хімічної контрацепції, але все ж є... Відсоток невдач становить кілька відсотків з 100. Тоді як при використанні внутрішньоматкових спіралей, а також оральних контрацептивів ефективність впритул наближається до 100 відсотків. За яким же причин презервативи продовжують використовувати, незважаючи на їх не 100% ефективність, ніж вони краще інших методів контрацепції і з яких причин можуть підвести.

Почнемо з переваг. Тільки бар'єрна контрацепція може вберегти нас від інфекцій, що передаються статевим шляхом. А це значить, якщо у вас або у вашого партнера є статева інфекція, або підозра на неї, саме презервативи рекомендовано використовувати. Презервативи можна використовувати всім без обмеження, в будь-якому віці, до них немає протипоказань, за винятком хіба що непереносимості деяких видів матеріалів, що наносяться на поверхню, латексу (що буває вкрай рідко), але і ці обмеження можна обійти. Оральні контрацептиви і внутрішньоматкові спіралі ж мають протипоказання більш серйозні і їх в рази більше.

Підводять презервативи в тих випадках, якщо вони використовуються не за інструкцією. Наприклад, на питання чи є ймовірність завагітніти з презервативом можна відповісти позитивно у тому випадку, якщо вона надівається на слабо ерегований член, а незадовго до цього у чоловіка був статевий акт. Є ймовірність того, що презерватив зісковзне з статевого члена в піхву. Вірогідність цього невелика, але є. Набагато ймовірніше, що презерватив зісковзне вже після еякуляції, і сперма може потрапити в піхву. Не всі чоловіки знають, як цього уникнути, не всі читають інструкцію. Особливо, що стосується молоді. Не рідкісні ситуації, коли презервативи рвуться. Це відбувається і через використання невідповідних складів в якості лубрикантів. Презервативи змащують для кращого ковзання різними жіночими кремами, вазеліном. Надягають один презерватив на інший для «надійності». Таке неприпустимо!

А яка ймовірність завагітніти з презервативом бракованим? Дуже велика! Якщо купувати засоби бар'єрної контрацепції не в аптеці. Довго носити, скажімо, в кишені штанів, зберігати при неналежній температурі - все це може позначитися на якості. Під час статевого акту такі презервативи мають особливість рватися.

Що робити, якщо презерватив порвався? Треба використовувати засоби екстреної контрацепції. Випити Эскапел або Постинор по інструкції. З великою часткою ймовірності ви уникнете небажаної вагітності. Якщо ж пройшло більше 24-48 годин з часу статевого акту - дані заходи марні.

Тому, на питання чи можна завагітніти якщо предохраняешься засобами бар'єрної контрацепції, слід сміливо відповісти - так. Але це не привід від неї відмовлятися! Просто будьте обережні і користуйтеся виробами тільки від відомих виробників, тобто - недешевими. Здоров'я, повірте, дорожче.

Відповідально ставтеся до контрацепції, і вона вас не підведе!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua