← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ймовірність завагітніти в день овуляції

Яка ймовірність завагітніти під час овуляції

Яка ймовірність завагітніти в день овуляціїВірогідність завагітніти в день овуляції вище, ніж у протягом всього менструального циклу. Однак, не завжди зачаття відбувається і в цей сприятливий період. Давайте подумаємо, від яких факторів залежить яка ймовірність завагітніти під час овуляції, чому вона може знижуватися.

По-перше, не в кожному циклі трапляється овуляція. Тому, навіть якщо ви займалися любов'ю точно в середині циклу, зачаття може не відбутися. Якщо ж овуляція була підтверджена симптомами, тестами, рівнем базальної температури, тоді можна задуматися про те, що завадило запліднення. А варіантів тут може бути безліч.

1. Можливо концентрація живих, рухливих сперматозоїдів занадто мала. Визначити так це чи ні можна здавати спермограму. Лікуванням займається лікар-андролог. За статистикою, приблизно 40 з 100 випадків безпліддя мають «чоловіче начало».

2. Непрохідність маткових труб. Це дуже часте ускладнення перенесеного аднекситу, різних статевих інфекцій. Нерідко спайки в трубах з'являються як ускладнення після медичного аборту. Благо, це теж лікується. Спайки можна діагностувати і відразу вилікувати (розсікти) лапароскопічним шляхом.

3. Жіночий організм виробляє антитіла, спрямовані на боротьбу з чужорідними організмами - зі сперматозоїдами. В результаті цього слиз каналу шийки матки, яка під час овуляції повинна допомагати швидше просунутися сперматозоїдів до яйцеклітини, навпаки виявляється для них згубним. Це стан лікується прийомом жінкою спеціальних препаратів, які пригнічують її імунітет, і зачаття таким чином стає можливим.

4. Патології тіла матки. Міоми матки, кісти та інші новоутворення можуть заважати імплантації вже заплідненої яйцеклітини в стінку матки.

Чисто теоретично можна збільшити шанси на зачаття в дні, коли найбільша ймовірність завагітніти, якщо до цього терміну не займатися любов'ю. Тобто потрібно зробити перерву в 2 тижні. Тоді концентрація сперматозоїдів повинна бути побільше. Жінці при статевому акті не слід користуватися ніякими «зволожуючими засобами». Вазелін, лубриканти - все це може потенційно перешкодити просуванню сперматозоїдів до своєї мети. А ось від пози при статевому акті і після залежить мало. І ще - якщо у вас є непроліковані статеві інфекції, будь то навіть банальна молочниця, про зачаття думати рано. Потрібно спочатку пролікуватися. А після і вагітність настане швидко, і дитині нічого не буде загрожувати.

Таким чином, знати в які дні можна завагітніти і використовувати свої знання на практиці - це ще далеко не все, що потрібно для зачаття дитини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua