← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ймовірність зачаття

Як дізнатися і збільшити ймовірність настання вагітності

Яка ймовірність зачаття в день овуляціїВірогідність зачаття - як дізнатися яка вона в той чи інший день менструального циклу? Це досить просто - відповідають лікарі. Зробити розрахунок можна самостійно, грунтуючись на графіку вимірювання базальної температури, або скориставшись тестом на овуляцію.

Навіщо ймовірність зачаття розрахувати буває необхідно? Причин може бути багато. Хтось хоче таким чином швидше завагітніти. Хтось навпаки вагітність поки не планує і календарний метод використовує в якості контрацепції. А хтось вірить в те, що від часу статевого акту буде залежати стать дитини.

Ймовірність зачаття по днях можна розрахувати, склавши графік температури, вимірюваної в задньому проході. Вимірювання необхідно проводити з перших днів менструального циклу, обов'язково з ранку, відразу після пробудження, перед підйомом з постелі. В першу фазу менструального циклу температура 36,6-36,9 градусів. Під час овуляції буде незначне її зниження. А після різкий підйом - до 37,3 приблизно. Знаючи яка ймовірність зачаття в день овуляції, а вона дуже висока, потрібно планувати статеві акти на час зниження базальної температури. Буває це приблизно в середині менструального циклу, але не кожен місяць, так як навіть у здорової молодої жінки нормою є ановуляторні (без овуляції) менструальні цикли.

Звичайно, вимірювати температуру - це не завжди зручно і досить утомливо. Можна з метою визначення овуляції придбати спеціальні тести. Користуватися ними не складніше, ніж тестами на вагітність, методика та ж. Але тільки робити тест потрібно не вранці. Поява на тесті двох смужок означає найвдаліший час для «плідної» статевого акту. Ймовірність зачаття до овуляції, коли друга полосочка видно слабо - менше, багато в чому залежить від життєздатності сперматозоїдів та індивідуальних особливостей жіночої статевої системи.

Чи існують способи, як збільшити ймовірність зачаття без підрахунку овуляції? Так, такі є, але великою ефективністю не відрізняються. Наприклад, це вибір пози для статевого акту, в якій сперматозоїди швидше проникають в матку, відпочинок з піднятим тазом відразу після, прийом вітамінних препаратів, різних трав від безпліддя і т. д. Але все це не буде ефективно, якщо процес не випадає на період овуляції, так як тільки 2-3 дні протягом циклу ефективні для настання вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua