← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вітамін е при плануванні вагітності

Вітамін Е в період планування вагітності

Як приймати вітамін е при плануванні вагітностіВітамін е при плануванні вагітності приймають дуже багато жінок. Та не тільки жінки, але їхні партнери. Чим цей вітамін унікальний, чому саме його лікарі призначають при плануванні дитини, і не переоцінюють його гідності?

Так, ще зовсім недавно вважали, що вітамін е - це «вітамін здоров'я і розмноження». Що він сприяє дозріванню яйцеклітин, знижує ризик раку молочної залози, простатиту у чоловіків, служить профілактикою катаракти очі і пр. Не будемо заглиблюватися в історію, які саме дослідження послужили тому «доказом», це досить нудно і зараз вже не має ніякого значення, оскільки відомо, що ті дослідження проводилися з порушеннями стандартів доказової медицини. Головне, знати, що:

- у багатьох сучасних препаратах дозування вітаміну в рази перевищено від максимально допустимої у добу (вітамін е при вагітності з цієї причини або взагалі не треба приймати, або ретельно вирахувати його дозу спільно з грамотним лікарем);

- якщо не знати точно, як приймати вітамін е при плануванні вагітності і після зачаття, пити препарати з перевищенням його норми, у плода можуть виникнути вади розвитку серцево-судинної системи, а у майбутньої мами підвищиться ризик розвитку еклампсії (гестозу), це як мінімум.

Так, раніше дійсно вважалося, що цей мікроелемент дуже корисний для профілактики і лікування різних захворювань, а також є головним для жіночого репродуктивного здоров'я, нібито його недолік провокує безпліддя і викидні. Наразі ж відомо, що вітамін е при плануванні вагітності для чоловіків і для жінок зовсім необов'язковий. В цей період необхідні всім без винятку жінкам і чоловікам перед зачаттям) тільки фолієва кислота і калію йодид. Комплексні вітаміни пити без суворих показань для цього теж не варто. Повертаючись до уявної користі описуваного нами вітаміну, що приймається додатково у вигляді препаратів. Він не допомагає знизити частоту серцево-судинних захворювань, покращує стан волосся, не сприяє настанню овуляції, не захищає від невиношування.

Проте, слід врахувати, що на тему «вітамін е при плануванні вагітності дозування» потрібно подбати деяким категоріям жінок. Серед них страждають вродженими порушеннями травлення, які призводять до поганого всмоктуванню жирів. Слід зазначити, що таких людей зовсім не багато. І їм потрібні не тільки вітамін е і фолієва кислота при плануванні вагітності і виношування дитини, але і інші вітаміни. Інша категорія людей - це мають різні захворювання травного тракту. Такі, як хвороба Крона, жовчнокам'яна хвороба, хронічні патології кишечника та ін.

Іншим же цілком достатньо різноманітного харчування. Вітамін е міститься в багатьох продуктах рослинного і тваринного походження. Дефіцит його може виникнути у здорової людини лише при голодуванні або дотриманні незбалансованої дієти. Не йдіть на поводу у розповсюджувачів Бадів!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua