← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

У скільки тижнів починає ворушитися дитина

На якому терміні ворушиться дитина

У скільки починає ворушитися дитина при першій, другій вагітностіУ скільки тижнів починає ворушитися дитина науці давно відомо. Та ж інформація міститься в численних виданнях для вагітних. Це середина терміну виношування. Проте майбутні мами мало не з перших днів вагітності починають прислухатися до власних відчуттів в очікуванні перших, боязких поштовхів всередині себе. Але як би вони не старалися, перші ворушіння плоду завжди несподівані і приносять масу позитивних відчуттів. Як же і коли це відбувається? Спробуємо розібратися.

Чому рухи плоду відчуваються не відразу?

У скільки тижнів починає ворушитися дитина при першій вагітності скаже будь-гінеколог. Це термін 20 тижнів. Однак іноді цей термін може бути більше або менше на 2 тижні. Пов'язані такі відмінності як з помилками в обчисленні строку вагітності, так і з індивідуальною чутливістю кожної майбутньої мами. Тобто якщо у первородящих дитина починає ворушитися в 18 тижнів - це теж норма, так само як і в 22. «Запізнення» можуть бути пов'язані зі значними жировими відкладеннями на черевної стінки матері. Або з її неуважністю. При другій вагітності дитина починає ворушитися в животі у 18 тижнів або трохи раніше.

Щоб зрозуміти, чому рухи плоду відчуваються не відразу, потрібно знати, якими темпами він розвивається.
На четвертому тижні свого розвитку ембріон зовсім крихітний, його розмір складає всього лише половину сантиметра. Це маленький пуголовок, у нього ще немає кінцівок, якими він зміг би штовхнути свою маму.

До 8 тижня у малюка вже видно і ніжки і ручки, але його вага все одно становить всього лише кілька грамів. Дуже складно такому маленькому чоловічкові здійснити який-небудь рух, щоб мама його відчула. Адже він оточений плацентою, яка не має нервових закінчень, а стінки її досить товсті.

До 12 тижня малюк виростає вже до 9 сантиметрів і важить 15 грамів, але і стінки плаценти також товщають, і починають утворюватися навколоплідні води. Малюк до цього часу як маленька рибка в дуже великий для своїх розмірів акваріумі. Тому його руху не відчуваються жінкою.

В 15 тижнів дитина вже важить приблизно 86 грамів, він активний, ручки і ніжки рухаються, малюк плаває і перекидається в навколоплідних водах. Ось в цей час його руху вже можуть відчуватися жінкою. Але якщо жінка вперше виношує маля, коли ворушиться дитина при вагітності вона може відразу не зрозуміти, сплутати ці відчуття з газоутворенням в кишечнику. Жінки, які готуються до пологів повторно, вже більш досвідчені і зазвичай до 18 тижня з точністю можуть сказати, що відчувають поштовхи своєї крихітки.

Чому ж лікарі чують таку різну інформацію про те на якому терміні ворушиться дитина вперше. Чому жінки відчувають руху малюків на різних термінах вагітності? Це залежить від різних факторів. Звичайно ж, тут важливий досвід. Знати, як це відбувається тільки уявляти - це велика різниця. Одним з важливих факторів є розташування плаценти. Якщо плацента розташована по задній стінці матки, то мама раніше зможе відчути свого малюка, але це також означає, що на більш пізньому терміні вагітності його поштовхи будуть сильнішими, адже плацента не буде захищати її ребра, пупкову область і печінку. Особливості будови малюка, його конституція мають важливе значення, адже навіть ненароджені діти можуть сильно розрізнятися і по вазі, і по зростанню на одному і тому ж терміні. Є й інші чинники, такі як стан здоров'я дитини та її темперамент.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua