← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Води відійшли, а сутичок немає

Що робити, якщо у вагітної відійшли води, а сутичок немає

Що робити, якщо у вагітної відійшли води, а сутичок немаєВоди відійшли, а схваток нема - варто турбуватися і як швидко після цього почнеться процес пологів? Кожна вагітність дуже індивідуальна, тому не тільки первородящі матусі, але і вже досвідчені часом цікавляться, як може початися процес пологів, і якщо води відійшли, коли почнуться перейми відчутні.

В принципі, вилиття амніотичної рідини говорить про початок родової діяльності. Води виділяються з піхви в значних обсягах (100-200 мл), мають солодкуватий запах або не пахнуть зовсім. У нормі вони повинні бути такими. Допускаються незначні пластівці з шкірки малюка. Ці знання дозволяють не переплутати навколоплідні води з неконтрольованим сечовипусканням і рясними виділеннями.

Що робити, якщо у вагітної відійшли води, а сутичок немає, тобто відсутні ознаки пологової діяльності? Якщо излившаяся рідина відповідає нормі, то часу у вас достатньо, щоб не поспішаючи зібратися, прийняти душ і дістатися до пологового будинку. Слід пити більше рідини, тому що води постійно поповнюються. Чого не слід робити, так це приймати ванну. Виключені також сексуальні відносини. Це пов'язане з ризиком інфікування плода. Адже міхур, що оточує дитину, захищає від сторонніх мікроорганізмів. А відкриття його захист цю зменшує.

Безпечним безводним періодом можна вважати проміжок часу в 6 годин. Допустимий - 24 години. У рідкісних випадках він доходить до 72. Але це вже загрожує проблемами. Тому, безсумнівно, при вилитті навколоплідних вод потрібно відправитися в пологовий будинок. Вас при цьому умови повинні прийняти в будь-якому найближчому. А якщо води зеленуваті, з темними суспензіями, то потрапити до лікарів слід якомога швидше. Це говорить про страждання плода.

Якщо відійшли води через скільки народжувати годин? Бувають ситуації, коли безводний період не супроводжується сутичками і шийка не проявляє ознак готовності. У другому випадку застосовується стимуляція родової діяльності. Якщо шийка так і не розкриється, то вдаються до кесаревого розтину. Зазвичай таке рішення приймається також у разі виявлення різкого зниження активності плода - ознаки гострої гіпоксії.

Іншої стратегії дотримуються при вилиття вод з 32 по 34 тиждень. Для дитини народитися в цей термін досить небезпечно, так як він нездатний буде повноцінно дихати. Лікарі проводять підтримуючу терапію, використовують антибіотики для запобігання зараження і намагаються провести пологи не раніше 34-35 тижні.

Буває, що води витікають у невеликих обсягах. Тобто відбувається підтікання вод. Тут ще складніше відрізнити їх від інших виділень. На допомогу можуть прийти спеціальні прокладки для визначення навколоплідних вод, що реагують на їх лужний рівень.

При виявленні підтікання плодових вод слід повідомити про це вашого лікаря. Найімовірніше, на міхурі з'явилася тріщина. Спустошення плодового міхура зазвичай посилює больові відчуття і силу сутичок. Але у деяких породіль він залишається цілим до самого потужного періоду. Тоді зазвичай проводять амніотомію - стінку міхура проколюють спеціальним інструментом.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua