← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Водянисті виділення при вагітності

Водянисті виділення на різних термінах вагітності

Рясні прозорі, як вода виділення при вагітностіВодянисті виділення при вагітності - явище поширене. Іноді вони є нормою, а іноді симптомом великої проблеми. Які причини цього явища і як діяти в тій чи іншій ситуації?

Рясні прозорі водянисті виділення під час вагітності можуть з'явитися в перші її тижні і бути одним з ознак цікавого положення. Ця особливість обумовлена гормональним фоном майбутньої мами. Це не повинно турбувати. Головне, щоб у виділеннях не було кров'янистих чи коричневих прожилок. Це ознака початку викидня або відшарування плодового яйця або хоріона (плаценти).

Небезпечними можуть бути водянисті виділення при вагітності на ранніх термінах, якщо вони є симптомом якої-небудь інфекції. А в цьому випадку зазвичай відзначають не тільки виділення, але і їх сірий або зеленуватий колір, а також неприємний запах. Багато хто так звані приховані інфекції більше не мають симптомів, проте обов'язково потребують лікування. Якщо з'явилися рясні водянисті виділення при вагітності, потрібно здати мазки з піхви для виявлення збудників захворювання і визначення тактики лікування. У першому триместрі вагітності це особливо необхідно, так як при бездіяльності є велика ймовірність того, що захворювання матері негативно позначиться на здоров'ї плоду.

Виділення при вагітності, як водичка, у другій її половині, можуть бути ознакою відходження навколоплідних вод. А якщо це дійсно так, і термін вагітності менше 28 тижнів, все може закінчитися загибеллю плоду. На жаль, повністю зупинити підтікання навколоплідних вод не вийде, хоча води мають властивість постійно утворюватися. Справа в тому, що при пошкодженні навколоплідного міхура до дитини легко може знітитись інфекція - а це смертельно небезпечно не тільки для нього, але і його матері. Тому, при діагностиці підтікання навколоплідних вод, жінку госпіталізують і проводять лікування антибіотиками для зниження ризику інфікування плодових оболонок.

Незвично рясні водянисті виділення в третьому триместрі вагітності обов'язково вимагають діагностики. Жінка повинна звернутися до лікаря-гінеколога у жіночу консультацію або в пологовий будинок для проведення спеціального амниотеста, який допоможе визначити чи є в піхву сліди навколоплідних вод. У домашніх умовах також можна провести самостійну діагностику, щоправда, не таку інформативну і достовірну, з допомогою гігієнічної прокладки, просоченої спеціальними безпечними реактивами.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua