← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Волосся під час вагітності

Стрижка і фарбування волосся під час вагітності

Волосся під час вагітностіВолосся під час вагітності не вимагають менше догляду, ніж за її межами. На жаль, багато жінок до цих пір схильні довіряти забобонам, а тому ходять, м'яко кажучи, замухрышками весь той час, поки виношують дитину. Ми розглянемо основні забобони, пов'язані саме з волоссям майбутньої матері.

Кажуть, що майбутнім мамам категорично заборонено змінювати колір волосся. Ні, тут справа не в забобони, а тому, що фарба може справляти токсичний вплив на плід. Більшість прихильників цієї версії стверджують, що фарба проникає крізь шкіру голови в кров і звідти до дитини. В цілому, це так. Але в кров потрапляє зовсім незначна кількість хімічних речовин, що не може надати негативного впливу. Набагато небезпечніше дихати парами аміаку, який міститься в більшості барвників. Так що, фарбувати волосся під час вагітності можна, але дотримуючись деяку обережність.

Якщо ви все ж побоюєтеся за здоров'я майбутньої дитини, спробуйте змінити колір волосся за допомогою натуральних барвників. Звичайно, ефект з'явиться не так скоро, як при використанні хімічної фарби, зате для здоров'я немає шкоди, і волосся стане густішим. Найпоширеніші трави-барвники: хна, басма, лушпиння цибулі, зелена шкірка волоських горіхів, ромашка. Фарбування волосся під час вагітності ними піде тільки на користь. Кардинально змінити колір вийде з перерахованого тільки хною і басмою, а інші підручні засоби допоможуть отримати красиві відтінки. Ще один важливий момент - потрібно бути готовими до того, що колір після фарбування може вийти зовсім не такий як ви хотіли. Це пов'язано зі зміною структури волосся і іншими перебудовами в організмі майбутньої мами.

Дуже популярно забобон про те, що підстригати волосся під час вагітності не можна, що нібито це може призвести до загибелі дитини. Коріння цієї прикмети беруть свій початок у глибокій давнині, коли у всіх дівчат (і не тільки у дівчат) було довге волосся. Вважалося, що саме в них полягає духовна сила людини. Навіть підрівнювали волосся жінки вкрай рідко і у відповідності з місячним календарем. Але то було раніше, зараз же тримати себе в порядок - необхідність. Жінкам, що носить під серцем малюка, особливо потрібні позитивні емоції. І навряд чи є щось більш приємне, ніж нова гарна стрижка або зачіска. Стригти волосся під час вагітності можна! А в дурні забобони не вірте! Інша справа, що наводити порядок на голові потрібно обов'язково у хорошого майстра, інакше не уникнути стресу.

Сподіваємося, тепер стало зрозуміліше - шкідливо фарбувати волосся під час вагітності і стригти чи ні. Довіряйте своїм відчуттям і не дуже слухайте «досвідчених» подруг.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua