← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можливо завагітніти відразу після місячних

Є можливість настання вагітності відразу після місячних

Завагітніти відразу після місячних можливочи Можливо завагітніти відразу після місячних - це питання в основному цікавить тих жінок, які з якихось причин не хочуть або не можуть використовувати надійні засоби контрацепції, користуються тільки календарним методом запобігання від вагітності. Щоб відповісти на питання, поставлене на початку цієї статті, потрібно згадати жіночу фізіологію і подумати що може чинити на неї вплив.

Менструальний цикл складається з двох фаз: фолікулярної (коли відбувається дозрівання фолікула) і лютеїнової («народження яйцеклітини», гормональна підтримка настала вагітності або підготовка організму до чергових місячних). Овуляція, той день коли можна завагітніти, буває тільки 1 раз в місяць (причому не кожен місяць) і приблизно в його середині. Так, при довжині менструального циклу 28 днів, овуляція, швидше за все, відбудеться на 14 добу від першого дня останніх місячних. При 30-денному на 16 добу і т. д. Друга фаза менструального циклу має, як правило, завжди однакову тривалість - 14 днів, а довжина першої фази може сильно відрізнятися в залежності від довжини менструального циклу і регулярності менструацій. У жінок з нерегулярними місячними овуляції можуть траплятися терміни, здавалося б, для них зовсім не підходящі. Тому і не витримує серйозних випробувань календарний метод контрацепції. І стільки жінок потім відправляється на аборти...

Але повернемося до теорії. Завагітніти відразу після місячних можливо в деяких випадках. Звичайно, зачаття ніяк не відбудеться на 5-6 день циклу, але сперматозоїди можуть до декількох діб чекати овуляції, не гинути, і при короткому менструальному циклі, коли овуляція відбувається на 10-11 день, такий статевий акт цілком може дати свої «плоди».

Ще раз узагальнимо, кому не потрібно замислюватися про те , чи можна завагітніти відразу після місячних, а оберігатися схваленими медициною методами контрацепції.

1. Жінкам з нерегулярним циклом, занадто коротким або довгим.

2. Після закінчення прийому оральних контрацептивів.

3. Після пологів, навіть при відсутності місячних і лактації.

4. Юним жінкам і жінкам у період згасання менструальної функції.

Одним словом, практично всім. Насправді, навіщо ризикувати своїм здоров'ям, щось там вираховувати, якщо існує методи контрацепції зручні і дуже ефективні, причому не мають навіть протипоказань? Так, так, ми про бар'єрну контрацепцію. Якщо вона не здається такою зручною, залишається варіант з внутрішньоматковими системами, гормональними таблетками і «хімічної» контрацепцією, яка не вважається дуже ефективним методом, але в будь-якому випадку має відсоток невдач куди нижче, ніж при календарному методі запобігання або перерваному статевому акті.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua