← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Можливість завагітніти

Можливість настання вагітності в різні дні циклу

Можливість завагітніти в залежності від дня циклуМожливість завагітніти з'являється максимум 1 раз за менструальний цикл, а може і зовсім не виникнути, якщо ановуляторний цикл. В які дні циклу є найбільша ймовірність зачаття, а коли надто турбуватися про настання небажаної вагітності не варто?

Найбезпечніше час, з точки зору календарного методу контрацепції, це кінець менструального циклу. Термін овуляції може коливатися приблизно від 10 до 20 дня циклу, тоді як друга половина циклу (після овуляції) завжди дорівнює приблизно 12-14 днів. Так що, можливість завагітніти перед місячними вкрай низька, особливо, якщо вже з'явилися ознаки того, що кровотеча ось-ось почнеться (ниє низ живота, мажучі виділення, передменструальний синдром тощо).

Що ж стосується самого періоду менструації, то це не дуже сприятливий час для інтимних відносин без використання бар'єрної контрацепції. Зате можливість завагітніти при місячних, у перші 2-4 дні циклу, низька. Особливо вона низька у тих жінок, довжина циклу яких 30 днів і більше, так як овуляція при такому довгому циклі також трохи відсунута, ніяк не станеться відразу після менструації.

А чи можливо завагітніти відразу після місячних якщо зайнятися сексом без оберігання? Цілком можливо. Припустимо, у жінки місячні тривають 7 днів, незахищений секс був на 8 день, а на 10 день овуляція. Справа в тому, що сперматозоїди можуть спокійно жити у жінки в організмі до декількох діб в очікуванні виходу зрілої яйцеклітини з яєчника. І тому як можливість завагітніти після місячних є, то обов'язково охороняйтеся в ці дні, якщо не плануєте завести дитину і хочете вберегти себе від аборту. Організм жінки буває настільки непередбачуваний, що навіть є можливість завагітніти з першого разу.

Продовжуючи тему контрацепції, деякі методи можуть провокувати швидке зачаття відразу після припинення контрацепції. Це є одним із простих та ефективних методик лікування безпліддя. Так, можливість завагітніти після прийому гормональних контрацептивів зростає в рази в перші 1-2 циклу, так як в них напевно трапиться овуляція у жінки репродуктивного віку, залишиться тільки вгадати з часом незахищеного статевого акту. Тим же, хто перестав пити гормональні протизаплідні засоби, але поки що не планує дітей, слід обов'язково використовувати бар'єрну контрацепцію. І ніяких перерваних статевих актів!

Що ж стосується впливу гінекологічних захворювань на репродуктивну здатність жінки, то тут все залежить, власне, від самого захворювання, тяжкості його перебігу. Так, завагітніти при важкому ступені ендометріозу, повної непрохідності маткових труб, практично неможливо. Тоді як можливість завагітніти при ерозії шийки матки, яку зараз і захворюванням не вважають, при міомі, кісті яєчника, бактеріальному вагінозі досить висока. Проте настання вагітності не гарантує її рівного течії. Тому дитину потрібно планувати, і перед зачаттям пройти обстеження у гінеколога і, при необхідності, лікування.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua