← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення білей при вагітності

Виділення при вагітності білого кольору

Білі виділення при вагітностіВиділення білей при вагітності не тільки не припиняється, а навпаки - посилюється. Адже відбувається не тільки зародження і розвиток нового життя, але ще й колосальна гормональна перебудова організму, і посилене виділення білей, починаючи з самих перших тижнів виношування дитини, яскраве тому доказ. Що собою являють виділення при вагітності білого кольору? Який механізм їх формування?

Білі в нормі - це напівпрозора слиз білуватого кольору. Вона складається з секреції цервікального каналу і відмерлих клітин, які покривали стінки піхви. Під час вагітності регенерація тканин жінки відбувається набагато швидше. Саме тому у майбутніх мам часто відзначається швидкий ріст волосся і нігтів. Те ж саме стосується шкірних і слизових покривів. Клітини слизових покривів піхви швидко відмирають, на зміну їм з'являються нові, молоді. Таким чином, якщо у жінки настала вагітність, рясні білі виділення не повинні її сильно турбувати. Те, що в звичайних випадках буде діагностовано лікарем як симптом гінекологічного захворювання, під час вагітності вважається нормою.

Оскільки посилене виділення білей нормального кольору під час вагітності не потребує лікування, то потрібно стежити лише за гігієною зовнішніх статевих органів:

  • міняти щоденну прокладку, як тільки скупчення белей зробить її вологою по всій площі поверхні;
  • обмивати статеві органи і анус з милом після дефекації, з'єднання нечистот з піхвовими виділеннями може викликати сильне запалення, яке доведеться вже лікувати;
  • уважно стежити за кольором белей і при будь-якому його зміну, або зміну консистенції звертатися до лікаря.

Ситуації, що вимагають звернення до фахівця

Проте виділення білей може носити патологічний характер. Чим швидше майбутня мама помітить це і звернеться до лікаря, тим більших вдасться уникнути ускладнень. Зміни стосуються, в основному, кольору белей, обсягу і відчуттів від їх виділення.

1. Зеленувато-жовтий колір белей.

Ситуація, яка свідчить про загострення хронічної інфекції, що передається статевим шляхом (ІПСШ). Це може бути уреаплазма, цитомегаловірус та інші інфекції. Білі можуть не просто поміняти колір, але і консистенцію, стати густим, в'язким і утворювати згустки зеленуватого кольору.

2. Білі коричневого відтінку.

Ситуація, яка говорить про те, що в шийці матки або в самій матці відбулося виділення крові. Необхідно звернутися до гінеколога, а також провести УЗД, так як такі виділення бувають при відшаруванні плаценти або плідного яйця, або при передчасному розкритті шийки матки. Багато майбутні мами роблять непоправну помилку, відпускаючи ситуацію на самоплив і мотивуючи це тим, що «йде природний відбір». Виділення при вагітності з коричневою домішкою в більшості випадків говорять про нестачу прогестерону в крові матері або патологіях цервікального каналу. Своєчасне звернення до лікаря допоможе вам виносити здорового малюка.

3. Білі, які виділяються з невеликими включеннями білого кольору, з присутністю кислого запаху і свербіння.

Такий характер виділень свідчить про початок кандидозу - молочниці. Фахівець призначить для її лікування необхідні безпечні для плоду препарати, тому не варто посилювати стан, відкладаючи візит до лікарні. Молочниця здатна заподіяти масу незручностей і травмувати слизові оболонки піхви.

Головне запам'ятайте - якщо білі виділення при вагітності раптом змінюють характер, потрібно звернутися до лікаря. Загострення хронічних інфекцій негативно впливає на плід, тому потрібно якнайшвидше почати лікування.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua