← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення на 3 тижні вагітності

Виділення на ранніх термінах вагітності - причини, потрібно лікуватися

Рожеві, кров'янисті виділення на 2, 3, 4 тижні вагітностіВиділення на 3 тижні вагітності можуть мати різний характер, бути як ознакою нормально протікає стану, так і симптомом, що починався викидня. Як діяти в тій чи іншій ситуації?

Так, кров'янисті виділення на 2, 3, 4 тижні вагітності нерідко є нічим іншим, як звичайною менструацією. Багато жінок помилково вважають себе вагітними при найменшій затримці місячних. Але якщо ймовірність вагітності все ж велика, в такій ситуації необхідно здати аналіз крові на ХГЛ. Він дозволить точно сказати - чи є всередині вас нове життя. Крім того, за його результатами можна буде судити про те, чи розвивається вагітність і з великою часткою ймовірності сказати, що вона маткова. З допомогою ХГЛ також можна точно визначити «вік» плодового яйця, а, відповідно, надалі розрахувати передбачувану дату пологів. Крім здачі ХГЛ достовірний результат можна отримати, пройшовши трансвагінальне ультразвукове дослідження органів малого тазу.

Припустимо, що ваші підозри підтвердилися. Чим загрожують кров'янисті або рожеві виділення на 3 тижні вагітності у жінки? На жаль, висока ймовірність викидня. Жінці необхідно відмовитися від статевого життя, фізичних навантажень і як можна швидше відвідати лікаря. Зазвичай в таких ситуаціях призначають препарати прогестерону. Адже саме за його нестачі часто відбуваються мимовільні викидні. Препарати призначаються для прийому всередину (таблетки) або інтравагінального використання (свічки). Однак потрібно врахувати, що ці лікарські засоби не завжди можуть допомогти, так як причиною викидня нерідко стають вади розвитку плода, несумісних з життям. Найбільш важка ситуація в плані збереження вагітності виникає тоді, коли з'являються тягнучі болі внизу живота, тобто підвищується тонус матки, вона починає скорочуватися. В результаті цих скорочень відбувається розкриття шийки матки, а вона повинна бути в нормі закрита до самих пологів.

Коли 2, 3, 4 тиждень вагітності виділення можуть бути досить рясними, але обов'язково прозорими, з білястим або жовтим відтінком. При цьому свербіння статевих органів і неприємного запаху від нижньої білизни бути не повинно. Якщо є які-небудь відхилення від цих правил - швидше за все, мова йде про інфекційному процесі. Густі, творожистие, яскраво-білі виділення на ранніх термінах вагітності можуть бути симптомом вагінального кандидозу (молочниці), а зелені або сірі - гарднереллеза (бактеріального вагінозу). Але це не найбільш небезпечні варіанти. Небезпечніше можуть бути коли настала вагітність виділення, пов'язані з прихованою інфекцією, що передається статевим шляхом. У перші тижні після зачаття це може спровокувати важкі патології розвитку органів і систем дитини.

У будь-якому випадку, якщо у вас є найменша підозра на патологію - відвідайте гінеколога. Необхідний огляд та аналіз виділень з піхви. Не турбуйтеся, гінекологічний огляд не спровокує викидень, а зволікання у випадку яких-небудь відхилень - дуже навіть може.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua