← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення на 4 тижні вагітності

Виділення при вагітності у 4 тижні

4 тиждень вагітності виділенняВиділення на 4 тижні вагітності не завжди повинні викликати побоювання. Ми розглянемо різні варіанти норми і патології.

Одним з перших ознак цікавого положення є рясні прозорі виділення на перших тижнях вагітності. Цікаво, що приблизно такі ж симптоми багато жінок помічають напередодні чергової менструації. Нерідко ці виділення супроводжуються болями в області матки. Такі виділення при вагітності у 4 тижні можуть бути, вони свідчать про вироблення гормону прогестерону, який підтримує вагітність.

Інша справа, якщо виділення з піхви пофарбовано у коричневий колір, або якщо зовсім виділяється кров, наче починається менструація. Така ситуація практично завжди свідчить про відшарування плодового яйця - загрози мимовільного переривання вагітності.

Особливо висока ймовірність викидня, якщо не тільки мажучі виділення на 4 тижні вагітності присутні, але і больові відчуття. Саме тому лікарі рекомендують кожній майбутній мамі мати у своїй аптечці спазмолітик, бажано таблетки «Но-шпа» і ректальні свічки «Папаверин». Це так звані засоби швидкої допомоги. Однак вони не допоможуть, якщо почалася кровотеча.

У стаціонарах, якщо у жінок ще не почався викидень (на УЗД видно плодове яйце з живим ембріоном, шийка матки довга і закрита), проводять спеціальну терапію, яка може допомогти зберегти дитину. Жінці призначають прогестерон у вигляді таблеток, вагінальних свічок або внутрішньом'язових ін'єкцій. Обов'язкові постільний режим і спокійна психологічна обстановка, а її, в багатьох випадках, можна створити тільки поза домом.

Але на жаль, іноді коли вагітність 4, 5 тижнів виділення з'являються вже після загибелі плодового яйця. У таких випадках більшість лікарів радять жінці провести ревізію порожнини матки - звільнити її від залишків плідного яйця, його оболонок та ендометрію. День цієї операції стає першим днем нового менструального циклу. За кордоном же, якщо вагітність 4 тижні коричневі виділення з'явилися, застосовується вичікувальна тактика навіть у тому випадку, якщо УЗД показує, що ембріон загинув, так як зазвичай протягом 1-2 тижнів на такому невеликому терміні зазвичай відбувається самостійне очищення матки - це жінка відчуває як чергову менструацію.

Найнебезпечніша ситуація - коли кров'янисті виділення є симптомом позаматкової вагітності. В цій ситуації чекати не можна - потрібно діяти максимально швидко, особливо рівень ХГЛ вже високий, то плодове яйце досить великих розмірів. Адже якщо він продовжить рости, то може просто розірвати орган, в якому розвивається. Найчастіше, це маткова труба.

Коли 4 тиждень вагітності виділення з кров'ю хоч і рідко, але можуть бути обумовлені патологією шийки матки. Наприклад, кровить шийка може після грубого статевого акту або через кіст, які утворюються на її поверхні за різних інфекцій. За здоров'ям шийки матки повинна стежити кожна жінка. Причому не тільки під час вагітності, а щорічно, так як візуально оцінити її стан і розпізнати патологію зможе тільки лікар після гінекологічного огляду і отримання результатів кольпоскопії і гінекологічних мазків.

Якщо у жінки з'явилися в 4 тижні вагітності кров'янисті виділення, їй необхідно якомога швидше звернутися до лікаря для прояснення ситуації. Потрібно пам'ятати, що майбутню маму з кров'янистими виділеннями повинен прийняти будь-який лікар жіночої консультації, причому без черги і навіть за відсутності талона. Не потрібно соромитися відстоювати свої права.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua