← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення на 40 тижні вагітності

Нормальні та патологічні виділення в 40 тижнів вагітності

40 тиждень вагітності виділення: білі слизові, рожеві, коричневі, кров'янистіВиділення на 40 тижні вагітності можуть свідчити як про наближення пологів, так і про патології у вигляді гінекологічного захворювання або передчасного відшарування плаценти. Як вчинити в тій чи іншій ситуації?

Насторожитися потрібно в наступних випадках:

  • є неприємний запах (тухлої риби, кислого молока тощо);
  • коли 40 тиждень вагітності коричневі виділення, зелені, сірі, казеозні;
  • з піхви виділяється кров;
  • виділення прозорі, але їх багато;
  • з'явився свербіж.

Інфекційні захворювання і дисбактеріоз піхви

Виділення при вагітності 40 тижнів можуть свідчити про гінекологічної проблеми, а саме бути ознакою інфекції. Це може бути будь-яка інфекція, що передається статевим шляхом, або порушення мікрофлори піхви. Все це дуже небезпечно для дитини, так як він може заразитися при проходженні родових шляхів. Але якщо раніше при знаходженні інфекції на великому терміні вагітності радили жінці кесарів розтин, то зараз нерідко замість нього просто проводять санацію піхви антибактеріальними засобами. Зазвичай цього достатньо для профілактики зараження дитини. Жінка народжує природним шляхом, а дитини відразу після пологів ретельно оглядає неонатолог і проводить профілактичні заходи.

Однак це не означає, що лікуватися не потрібно. Тим більше, що в останньому триместрі вагітності лікарські засоби, в більшості своїй, не мають токсичного впливу на плід. Навіть «банальну» молочницю варто вилікувати перед пологами. Благо лікарських засобів від вагінального кандидозу для майбутніх мам винайдено чимало. Білі слизові виділення на 40 тижні вагітності можуть виявитися симптомом цього неприємного жіночого захворювання. Не завжди при молочниці виділення схожі по консистенції на сирну масу.

Важливо не займатися самостійною діагностикою, а здати мазки з піхви для визначення інфекційного збудника. Інакше лікування може не допомогти.

Передчасне відходження навколоплідних вод

Коли настає 40 тиждень вагітності виділення можуть з'явитися, нагадують своїм зовнішнім виглядом водичку. І це цілком може виявитися навколоплідними водами. Небезпечним стан може стати тоді, коли родова діяльність не починається, а сама жінка не надходить в стаціонар. Адже вже через кілька годин після надриву навколоплідного міхура дитина схильний до інфекцій, які можуть проникнути в матку з піхви.

Визначити природу виділень може лікар після огляду. При необхідності може бути проведений спеціальний тест, який дасть достовірну відповідь про те, чи є виділення навколоплідними водами. Якщо так, на такому терміні лікарі вже не намагаються пролонгувати вагітність, а при необхідності викликають за допомогою медикаментозних засобів родову діяльність. Нерідко все закінчується кесаревим розтином.

Відходження слизової пробки і виділення з шийки матки

Перед пологами, а іноді за 2-3 тижні до їх початку, жінка помічає у себе рясне слизуваті виділення з піхви. Це і є так звана слизова пробка, яка нерідко має в своєму складі» кров'яні прожилки. Помітити це жінка може при прийнятті душу або відвідуванні туалету, на своєму білизна. Виділення коричневого кольору на 40 тижні вагітності після огляду гінекологом також не рідкість. До речі, їх можна вважати нормою. З'являється кров з-за розкриття шийки матки, а точніше, надриву в ній невеликих судин. Нерідко виділення тривають протягом декількох днів. Рожеві виділення в 40 тижнів вагітності найчастіше обумовлені саме цим явищем.

Під час цієї події і до самих пологів жінці рекомендується припинити статеве життя, не спринцюватися, не приймати ванну, щоб уникнути занесення інфекції в матку.

Передчасне відшарування плаценти

Як ми писали раніше, кров з піхви в невеликій кількості може з'явитися з-за відходження слизу з шийки матки. Але коли 40 тиждень вагітності кров'янисті виділення після огляду можуть виникнути і з іншої, дуже небезпечною причини - через відшарування нормально розташованої плаценти. Це може статися на будь-якому терміні вагітності, в тому числі, і в самому кінці. Окрім сильного кровотечі, що приводить до швидкої втрати крові у жінки, такий стан викликає гостру гіпоксію плода, яка, у разі великої поверхні відшарування плаценти, за лічені хвилини призводить до внутрішньоутробної загибелі дитини.

Єдиним лікуванням і порятунком в даному випадку є екстрене оперативне розродження.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua