← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення на 6 тижні вагітності

Мажучі виділення на 6 тижні вагітності

Мажучі виділення на 6 тижні вагітностіВиділення на 6 тижні вагітності - тривожний сигнал. Втім, як і безліч інших частих обставин і ускладнень. Переживання починаються з першого ж походу до лікаря і не закінчуються до самих пологів. Навіть саме дрібне зміна в організмі здатна увергнути в паніку майбутню матір. Але не всі можуть адекватно реагувати на тривожні сигнали організму в надії, що це здалося або «авось само пройде, якщо почекати».

Що ж робити, якщо з'явилися виділення на перших тижнях вагітності з піхви? Природно, це лякає, але при цьому не кожна вагітна жінка наважиться звернутися за невідкладною допомогою. Хтось скаже, що колись лежати в лікарні, хтось вирішить почекати, раптом пройдуть і все знову буде «нормально». Результат у таких випадках у переважній більшості сумний.

Коли 5, 6 тиждень вагітності виділення не можна ігнорувати, це сигнал про те, що вагітність протікає нормально. Причин може бути кілька. В першу чергу це ознака того, що майбутня мати несерйозно поставилася до свого здоров'я ще на стадії планування дитини.

До вагітності потрібно підходити відповідально, якщо мета - народження здорової дитини. Але не кожна жінка, мріючи про малюка, піде до гінеколога і перевіриться на наявність запальних захворювань, ендометріозу, раку шийки матки або прихованих інфекцій. Подібні захворювання небезпечно лікувати під час вагітності, а якщо не лікувати, то вони стануть причиною викидня або порушень у розвитку плоду.

Коричневі виділення на 6 тижні вагітності можуть виникати з-за так званого обтяженого гінекологічного анамнезу (ОДА). Це визначення включає не тільки жіночі хвороби, перенесені до вагітності або під час, але і цілий ряд інших несприятливих факторів в анамнезі. Такі як: аборти, позаматкова і завмерла вагітність, мимовільний выкидыщ, аномалії розвитку матки, шкідливі звички, гормональні порушення, хронічні захворювання, стреси і багато іншого.

Мажучі виділення на 6 тижні, що супроводжуються сильною тягне біль внизу живота, можуть бути сигналом початку викидня. Коли плодове яйце починає відділятися від ендометрію. Найчастіше всьому виною недостатня кількість жіночих статевих гормонів. Трагічних наслідків можна уникнути, якщо відразу ж звернутися за допомогою.

Нерідкі випадки самовільного викидня, якщо вагітність 6 тижнів кров'янисті виділення з'являються. Всьому виною може бути принцип природного відбору. Плід не може розвиватися через генетичної мутації, невдалого поєднання генів матері і батька і організм сам відкидає його.

Кров'янисті, коричневі, рожеві виділення при вагітності 6 тижнів на тлі ОДА та сильних болів, ніби стріляють в куприк, непритомності, запаморочення може бути симптомом позаматкової вагітності. У такому випадку чекати не можна, розірвана маткова труба - серйозна загроза не тільки здоров'ю, але й життя.

Окремо варто сказати про завмерлу вагітність. Лікарі досі не можуть толком сказати про причини її появи. Передумови можуть бути різні, від генетичних аномалій розвитку плода, до використання ноутбука на животі (шкода що не доведено, але не спростовано). Але ось чому загибель плоду не призводить до викидня, в деяких випадках і тижнями з такою вагітністю ходять, точно не скаже ніхто.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua