← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення на ранніх термінах вагітності

Причини появи виділень на ранніх термінах вагітності

Виділення на ранніх термінах вагітностіВиділення на ранніх термінах вагітності бувають у кожної майбутньої матері, і не завжди це є патологією, що вимагає лікування. Як відрізнити нормальну ситуацію від тієї, яка вимагає медичного втручання?

В першу чергу, звертаємо увагу на колір виділень і їх консистенцію. Приміром, безбарвні або трохи білясті водянисті виділення на перших тижнях вагітності - це норма. Виділення з піхви з'являється завдяки роботі гормонів в жіночому організмі, які відповідають за збереження і продовження вагітності.

Набагато небезпечніше, якщо з'являються коричневі виділення на ранніх термінах вагітності, так звана «мазанина». Зазвичай це свідчить про невеликий відшарування плодового яйця, але може і бути ознакою такої грізної патології, як позаматкова вагітність або завмерла. Часто таким чином починається викидень. Якщо виникають виділення на 5 тижні вагітності і більше, то лікар обов'язково направляє свою пацієнтку на УЗД (де фахівець може переглянути є відшарування, і як розвивається ембріон) і виписує направлення на здачу крові на ХГЛ. Знижений його (ХГЛ) рівень може служити приводом до госпіталізації.

Ще більш небезпечна ситуація, якщо з'являються болі внизу живота та кров'янисті і рясні виділення на 6,7 тижнях вагітності. Це практично завжди ознака розпочатого викидня, і якщо жінці терміново не надати медичну допомогу, дитину врятувати не вдасться. При швидкому реагуванні майбутню матір кладуть в стаціонар і лікують кровоспинними і знижують тонус матки препаратами. Плюс - обов'язково постільний режим. Але і в цій ситуації не завжди вдається врятувати вагітність. Якщо ви помітили кілька крапельок крові на білизні і не відчуваєте ніяких хворобливих відчуттів, що свідчать про загрозливий викидень, цілком можливо, причина у «банальних» речі. Приміром, якщо мав місце бурхливий секс - могла бути травмована шийка матки або стінка піхви. Травмувати ніжну слизову можна при мастурбації, при лікуванні вагінальними свічками, спринцюванні і т. д. Але лікарю здатися в будь-якому випадку не завадить.

Білі і творожистие виділення на першому тижні вагітності і всіх подальших є симптомом кандидозу - молочниці. Точний діагноз лікар ставить на основі результатів аналізу мазка з піхви. Захворювання, здавалося б, звичне і банальне для багатьох жінок, але для майбутніх мам, а точніше - для їхніх майбутніх дітей, молочниця може бути дуже небезпечна. Адже це захворювання викликається хвороботворними мікроорганізмами - грибками, які особливо небезпечні для ембріона, якого поки не захищає плацента.

Іноді при вагітності жінки помічають і більш «екзотичні» виділення яскраво-жовтого і зеленуватих квітів. Це практично завжди говорить про наявність інфекції, що передається статевим шляхом. Будь-яка інфекція дуже небезпечна для дитини, а тому лікування повинно проводитися ще до вагітності. Якщо ж ні, то лікар спочатку за допомогою аналізів визначає інфекційного збудника, а потім призначає найбільш щадне медикаментозне лікування і жінці, і її чоловікові (в більшості випадків).

За своїм здоров'ям потрібно стежити дуже ретельно під час вагітності, і особливо - за здоров'ям статевої сфери. Про будь-які помічені незвичайні виділення і інші нездужання не соромтеся розповідати лікаря.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua