← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення після зачаття

Можуть бути виділення в перші дні після зачаття

Які виділення повинні бути в перші дні після зачаттяВиділення після зачаття спостерігаються під час приєднання заплідненої яйцеклітини до ендометрію. Оскільки в стінках матки незліченну кількість кровоносних судин, то цілком припустимо, що під час імплантації якісь з них ушкодяться, і буде невелика кровотеча, але не кожна жінка здатна це помітити через мізерність виділень. Набагато частіше кровотечу після місячних і зачаття зовсім відсутня.

Якщо ж виділення і є, то вони не супроводжуються болем, не стають болючими і зникають протягом пари годин, хоча можуть повторитися через деякий час, якщо ембріон не відразу прикріпився. Колір виділень найчастіше темний, так як кров встигає згорнутися раніше, ніж покине матку. Ось які виділення повинні бути після зачаття, точніше - можуть, так як їх поява - виключення з правил. Більш рясні і тривалі виділення, що з'явилися раніше часу разом з тягнуть болями, повинні навести на думку про проблеми зі здоров'ям. Дуже часто причинами подібних виділень є поліп ендометрію, кіста яєчника, міома матки, ерозія або рак шийки матки, ендометріоз, грубий статевий акт.

Імплантанційне кровотеча з'являється приблизно на 7 день від овуляції при стабільному циклі. І часто його плутають з початком місячних, особливо при нерегулярному циклі або мізерних виділеннях під час менструації. Через це лікарі не одразу правильно визначають термін вагітності.

Є й інша сторона медалі. Чимала кількість жінок, які мріють завагітніти, готові прийняти місячні за кровотеча, що виникає після впровадження яйцеклітини в стінку матки, навіть якщо воно почалося на день раніше або якось інакше виглядають. Треба розуміти, що організм жінки - дуже чуйний інструмент і цілком може підлаштовуватися під її психоемоційний стан. Вірить жінка, що після зачаття йдуть кров'янисті виділення - вони і будуть у вигляді мізерної менструації.

На форумах можна знайти сотні повідомлень, які починаються з фрази «Дуже хочу завагітніти». Далі буде слідувати докладний опис «дивних» відчуттів і виділень, несхожих на звичайні, після яких чарівним чином з'являються підозрілі болі внизу живота, слабкість або набухає груди. Тільки от триває ця мазанина кілька днів, але всі при цьому відчувають себе вагітними. Відразу з'являється потужна група підтримки в особі народили жінок, які під час імплантаційного кровотечі відчували прикріплення ембріона і невелику біль, а на наступний день чудесним чином з'явилася нудота, слабкість і молозиво з грудей. Все це не більш ніж психосоматика.

А чи можуть бути виділення в перші дні після зачаття, тобто відразу після запліднення яйцеклітини сперматозоїдом? Лікарі кажуть, що саме запліднення поява виділень ніяк не може спровокувати. Зате це може бути симптомом різних гінекологічних захворювань.

Треба розуміти, що запліднена яйцеклітина імплантується мікроскопічних розмірів і навіть якщо і зашкодить пару капілярів, крові на білизні не буде. Ранні симптоми настала вагітності дають про себе знати не раніше 5 акушерської тижня, коли організм виробляє прогестерон у великих кількостях. І вже тим більше не варто відразу бігти за тестом. Більш-менш достовірний результат буде за результатами аналізу крові на ХГЛ не раніше ніж за 4-5 днів до терміну початку чергової менструації, експрес-тести будуть позитивні ще пізніше. А чи є виділення після зачаття до затримки або їх немає - це не настільки важливо. Їх поява або, навпаки, відсутність, не дозволяє будувати якісь прогнози на перебіг вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua