← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення при вагітності коричневого кольору

Виділення коричневого кольору під час вагітності

Виділення при вагітності коричневого кольору на 12 тижні, у другому триместрі, на пізніх термінахВиділення при вагітності коричневого кольору можуть з'являтися з-за різних причин. Діагностикою повинен займатися тільки лікар. А нижче наведені можливі причини допоможуть вам трохи зорієнтуватися в ситуації. На жаль, подібні виділення при вагітності: колір коричневий, кров'янистий, завжди свідчать про який-небудь патології. До речі, цей колір виділення з піхви забарвлюється через міститься крові. Тепер докладніше про можливі причини.

Позаматкова вагітність

Одна з найбільш небезпечних патологій майбутньої матері. Проблема полягає в тому, що на ранніх термінах визначити де розвивається плідне яйце дуже проблематично. Але все ж є способи діагностики.

Якщо у жінки є болі або кров'янисті виділення з піхви - лікар проводить не тільки гінекологічний огляд, а й спрямовує її на ультразвукове дослідження і аналіз крові на ХГЛ. Якщо за аналізом крові вагітність є, причому термін її 2-4 тижні і більше, при цьому на УЗД плідного яйця в матці немає - це показання до діагностичної лапароскопії. За допомогою цієї операції, виконуваної, можна сказати, без розрізу, лікар зможе знайти і витягти плодове яйце, яке з якихось причин почало розвиватися поза порожнини матки. Якщо цього не зробити, може статися розрив тканин органу (найчастіше, маткової труби) і сильне кровотеча. Це смертельно небезпечний стан.

Завмерла вагітність

Дуже поширена патологія, особливо в першому триместрі вагітності. Хоча іноді з цієї причини виділення коричневого кольору при вагітності на 12 тижні і пізніше з'являються. Кілька тижнів жінка може вважати себе вагітною, тоді як дитина всередині неї вже мертвий.

Ембріон гине з різних причин. Іноді через токсичного впливу, що чиниться алкогольними напоями або лікарськими засобами, але частіше з-за важких пороків розвитку. Таким чином природа відсіває нежиттєздатних людських особин, як би грубо це не звучало.

Діагноз ставиться за допомогою УЗД та аналізу крові на ХГЛ. На УЗД у дитини відсутнє серцебиття. А рівень ХГЛ виявляється занадто низький для даного терміну вагітності.
За кордоном, у разі діагностики завмерлої вагітності на маленькому терміні, лікарі беруть таку жінку під контроль і чекають, поки організм сам не позбудеться відбулася вагітності. У Росії ж зазвичай спрямовують на «чистку матки» щоб уникнути розвитку інфекційного процесу.

Загроза переривання вагітності

Це перше, про що думають лікарі, помітивши коричневі виділення при вагітності у другому триместрі або в першому. Подібний симптом може спостерігатися при частковій відшарування хоріону. І чим більше термін вагітності, тим небезпечніше ця відшарування може бути для жінки, так як плацента, так само як і дитина, що зростає. А значить, площа її відшарування може бути великою, відповідно і кровотеча масивніше. Виділення при вагітності коричневого кольору на пізніх термінах викликають особливе занепокоєння у гінекологів.

Якщо інші причини виділень у жінки виключені, їй рекомендують відмовитися від статевого життя і постільний режим. При рясних виділеннях обов'язково лікування в стаціонарі.

Для профілактики викидня використовуються препарати, що містять гормон прогестерон - він грає найважливішу роль в збереженні вагітності. Однак далеко не завжди ці заходи дозволяють зберегти дитину. Найгірший прогноз дається в тому випадку, якщо крім виділень у жінок діагностується розкриття шийки матки і переймоподібні болі внизу живота.

Ретрохориальная гематома

Це порожнину з кров'ю, яка утворюється між хоріоном і плодовим яйцем в результаті його часткового відторгнення. Гематома невеликих розмірів може не давати про себе знати, а стати випадково знахідкою при ультразвуковому дослідженні.

Коричневі і кров'янисті виділення можуть початися при спорожненні гематоми. І якщо все закінчується добре, то і виділення самостійно припиняються. На жаль, «вилікувати» гематому неможливо. Лікарі ж зазвичай проводять стандартну терапію для збереження вагітності. Важливо не допускати фізичних навантажень і напруги матки.

Передлежання плаценти

У нормі плацента розташовується на передній, задній стінці матки або в її дні. Якщо ж має місце передлежання плаценти, то вона утворюється в нижньому сегменті матки, при цьому перекриваючи повністю або частково внутрішнє вічко.

Так зване крайове передлежання плаценти, коли тільки невеликий шматочок» дитячого місця потрапляє на внутрішній зів - найбільш сприятлива ситуація, так як до 28 тижнів вагітності плацента має властивість мігрувати вище в матці, відповідно до її зростання.

Але поки передлежання зберігається, у жінки можуть періодично відбуватися невеликі відшарування плаценти, тому жінка і зауважує у себе коричневі виділення.

Спосіб розродження та його терміни залежать від того, де знаходиться плацента перед пологами. Якщо вона перекриває внутрішній зів - природні пологи можуть бути небезпечні або зовсім неможливі, проводиться кесарів розтин.

Патології і травми шийки матки

Причиною коричневих і кров'янистих виділень у вагітних може полягати в патології шийки матки. Вона є у багатьох жінок, але рідко має симптоми. Навіть коли починається онкологічний процес. Саме тому так важливо щорічно проходити огляд у гінеколога і здавати PAP-тест - мазок, який допомагає виявити атипові клітини на шийці матки - передрак або рак.

Якщо кровит шийка матки - це лікар бачить при огляді з використанням гінекологічного дзеркала. Кровить шийка може при її травмі, в результаті статевого акту, наприклад. Або із-за наявного захворювання. Лікар повинен взяти мазок, за показаннями провести кольпоскопію.

Нерідко у жінок у такій ситуації виявляється поліп шийки матки. Але це злоякісне утворення або доброякісне лікар точно зможе сказати тільки за результатами біопсії. У більшості випадків, якщо немає ніяких ознак онкологічного захворювання, вагітній жінці рекомендують почекати з подальшою діагностикою і лікуванням до народження дитини. Так як часті огляди, взяття мазків, кольпоскопія та інші необхідні процедури можуть призвести до мимовільного переривання вагітності.

Видаляють поліп у майбутньої мами в разі підозри на рак, або, якщо не тільки іноді з'являються коричневі виділення, а є кровотеча, яка може призвести до анемії.

Що ж стосується статевого життя при доброякісних утвореннях шийки матки, то вона не заборонена, якщо немає інших причин до її обмеження, і дотик до поліп не викликає кровотечі.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua