← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення при вагітності на ранніх термінах

Виділення при вагітності на ранніх і пізніх термінах

Виділення при вагітності на ранніх термінахВиділення при вагітності на ранніх термінах і на останніх місяцях - завжди тривожний дзвіночок. Причини появи крові на різних термінах відрізняються, але наслідки мають практично всі однакові (якщо не проводити лікування) - мимовільне переривання вагітності (викидень або передчасні пологи). Розглянемо детальніше причини і наслідки появи кров'янистих виділень в різних триместрах, а також дії, які повинна робити жінка в тій або іншій ситуації.

1 триместр

Найперші кров'янисті виділення можуть з'явитися в... перший день вагітності, коли запліднена яйцеклітина впроваджується в стінку матки. Але ці виділення не рясні, спостерігаються приблизно за 7-10 днів до передбачуваного початку наступної менструації.

У деяких випадках кров'янисті виділення при вагітності на ранніх термінах збивають з пантелику жінку, і вона вважає, що у неї почалася менструація. Відмінними ознаками цієї кровотечі є колір - темний, коричневий. Виділення зазвичай густі і мізерні, закінчуються набагато швидше звичайних місячних. Іноді таке відбувається при гормональних порушеннях, а інколи - при вагітності. В такому випадку, якщо у жінки мали місце незахищені статеві контакти, слід зробити тест на вагітність і (або) здати аналіз крові на ХГЛ. При вагітності кров'янисті виділення зазвичай виникають саме в дні передбачуваної менструації, і ці дні вважаються найбільш небезпечними у плані можливого викидня. Адже кров йде не просто так... Швидше за все, причина - відшарування плодового яйця. Чим рясніше виділення і сильніше болю - тим менше шанс зберегти вагітність і запобігти мимовільний викидень. Тому, кожна жінка повинна знати, що кров'янисті і коричневі виділення при вагітності на ранніх термінах - це ознака загрозливого або вже почався викидня, а ніяке не «обмивання» плоду і не менструація - їх під час вагітності просто не буває.

Інша можлива причина появи крові або коричневих виділень - завмерла, розвивається вагітність. Діагноз цей досить непросто поставити на дуже ранніх термінах, тільки після 4-5 тижнів, коли в ембріона на УЗД можна побачити серцебиття (якщо плід загинув, серцебиття не буде відповідно). Зазвичай у такому випадку відбувається мимовільний викидень через деякий час, але у жінки, в період очікування мимовільного розв'язання ситуації, в матці може початися запальний процес, а тому російські медики при завмерлої відразу пропонують зробити «чистку» матки.

І, нарешті, найбільш небезпечний варіант розвитку ситуації. Кров'янисті виділення з'являються при позаматкової вагітності. Слід відразу підкреслити, що в даному разі виділення вже є ознакою того, що скоро вагітність перерветься, значить, плодове яйце, яке имплантировалось «не туди», початок відшаровуватися. Слід діяти. Якщо жінка з самого початку вагітності відвідує лікаря, то, найчастіше, позаматкова не проходить непоміченою. В іншому ж випадку... Одним словом, не залишайте без уваги виділення. Терміново звертайтеся до лікаря, щоб з'ясувати їх причини.

І ще пара цікавих фактів. Нерідко під час вагітності починає трохи кровить ерозія шийки матки. А ще, кров може з'явитися після гінекологічного огляду або статевого акту, так як слизова, за рахунок дії деяких гормонів в перший триместр, дуже вразлива. Але не варто цього побоюватися оглядів не кріслі. Лікарі завжди дуже трепетно ставляться до своїх вагітним пацієнткам, огляди проводять акуратно. А якщо патологій немає, то і огляди будуть дуже рідкісними 1-3 за всі 9 місяців.

2-3 триместри вагітності

Причин кровотеч у першому триместрі може бути багато. А ось у другій половині вагітності тільки 2 - або передлежання плаценти або її відшарування. Передлежання плаценти зазвичай зауважує лікар на УЗД на початку другого триместру (якраз коли за планом перше ультразвукове дослідження). Передлежання може бути повним або частковим. І в першому, і в другому випадку можуть виникати виділення при вагітності на пізніх термінах і в другому триместрі. При частковому передлежанні велика ймовірність того, що плацента самостійно мігрує до необхідного рівня в матці в міру її росту. Найстрашніше, що при передлежанні плаценти велика ймовірність її відшарування, а це вже небезпечно для життя дитини, і для життя матері внаслідок великої крововтрати.

Якщо передлежання немає, і наближається передбачувана дата пологів, то кров'яні прожилки в сукупності зі слизовими виділеннями можуть бути слизової пробкою - у деяких жінок вона не відходить під час пологів, а за 3-4 тижні до них, причому поступово, протягом декількох діб.

Стежте за своїм станом, звертайте увагу на всі дрібниці і тим більше - на виділення. І тоді у вас будуть великі шанси без проблем виносити дитину.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua