← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення при вагітності

Причини виділень при вагітності

Виділення при вагітностіВиділення при вагітності завжди викликають занепокоєння у майбутніх мам. І воно цілком природно і зрозуміло. У деяких випадках виділення можуть бути ознакою початку викидня або передчасних пологів, відшарування плаценти та інших небезпечних ускладнень. Розглянемо основні причини і «типи» виділень на різних строках вагітності.

1. Рясні виділення при вагітності бувають на ранніх термінах. Це пов'язано з дією гормону прогестерону і є абсолютно нормальним за умови, якщо виділення прозорі або злегка білясті, не густе і без запаху.

2. Якщо ж з'являються білі виділення при вагітності, мають сирну консистенцію, плюс приєднується свербіж в області статевих органів, то тут сидіти склавши руки ніяк не можна. Це ознаки кандидозу - молочниці. Лікувати її потрібно під наглядом лікаря, тільки він може порекомендувати препарат безпечний для даного терміну вагітності. Не вилікувана молочниця може призводити до серйозних ураженням різних органів дитини. Якщо ж молочниця проявляється перед пологами, і жінка народжує природним шляхом, малюк може заразитися при проходженні через родові шляхи. Одним словом, без уваги молочницю залишати ніяк не можна. Для постановки діагнозу лікар бере мазок з піхви. Тому, ніякого самолікування! Під кандидоз можуть маскуватися та інші захворювання.

3. Жовті виділення при вагітності також заслуговують особливої уваги. Такі можуть бути при гонореї, тому лікар обов'язково візьме мазки на інфекції, що передаються статевим шляхом. Інший можливий варіант - підтікання сечі - невелике, часто непомітне нетримання, яке також не рідкість, особливо на великих термінах вагітності. А іноді такі виділення бувають і без патологій і проходять також раптово, як і з'явилися. Як бачите, незвичайний колір виділень при вагітності не завжди є ознакою небезпечного захворювання.

4. Якщо ж на білизну помічена кров, потрібна термінова консультація лікаря. Причому навіть у тому випадку, якщо виділилися всього кілька крапельок крові. Звичайно, таке може статися із-за невеликої травми піхви при статевому акті або із-за ерозії шийки матки, але частіше це ознака загрозливого викидня. Лікарі в таких ситуаціях завжди ставлять діагноз «загроза викидня» або «загроза передчасних пологів». І якщо кров'янисті виділення при вагітності ранніх строків небезпечні тільки втратою дитини, то на пізніх загрожують життю самої матері. В останньому випадку кровотеча, викликане відшаруванням плаценти, може бути настільки сильним, що доведеться робити екстрене кесарів розтин. Відшарування плаценти дуже небезпечна і для дитини, так як при її великих обсягах дитина відчуває гостру гіпоксію (нестачу кисень) і до нього практично перестають надходити живильні речовини.

Після госпіталізації лікарі роблять все, щоб зберегти вагітність. Для цього жінці прописується постільний режим (у багатьох випадках навіть в туалет не можна вставати), внутрішньом'язово або внутрішньовенно спазмолітики та кровоспинні засоби. Крім того, лікарі дуже ретельно стежать за рівнем гемоглобіну, який з причини кровотечі може стрімко падати.

5. Трохи інша ситуація, коли у жінки йдуть коричневі виділення при вагітності, це може бути «стара» кров. Такі виділення часто спостерігаються при невеликих і вже «гояться» відшаруваннях плаценти. Однак, на ранніх термінах може бути ознакою позаматкової вагітності, особливо, якщо присутні інші ознаки даної патології такі, як біль внизу живота, підвищена температура, знижений рівень ХГЛ і, найголовніше - відсутність плідного яйця в матці (визначається при ультразвуковому дослідженні).

Таким чином, небезпечними можуть бути різні виділення при вагітності на ранніх термінах і на пізніх. Уважно стежте за своїм здоров'ям!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua