← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення під час вагітності

Чому з'являються виділення під час вагітності?

Виділення під час вагітностіВиділення під час вагітності - явище досить поширене, але незважаючи на це викликає безліч питань і хвилювань. Звертати увагу слід на колір виділень, їх рясність і консистенцію. Розглянемо найчастіші питання вагітних щодо даної теми.

Нерідко виникають виділення під час вагітності на ранніх термінах, ще тоді, коли самій жінці достовірно невідомо, що вона знаходиться в положенні, і коли навіть лікарі не в змозі точно сказати - відбулося зачаття і розвивається ембріон. Зазвичай на таких ранніх термінах з'являються світлі (прозорі) виділення під час вагітності, причому в досить великих кількостях. Дана ситуація абсолютно нормальна, і пояснюється дією гормонів.

Інша справа, коли раптом виявляються творожистие, густі, білі виділення під час вагітності. Їх причиною, швидше за все, є кандидоз (молочниця) - дуже поширене захворювання серед представниць прекрасної статі, особливо вагітних. Якщо ви помітили у себе щось схоже - ні в якому разі не шукайте самостійно лікування. По-перше, далеко не кожен препарат може бути використано майбутньою матір'ю (особливо в першому триместрі), а по-друге, для уточнення діагнозу потрібно буде здати мазок на аналіз, так як дані симптоми характерні і для інших інфекцій, лікування яких має свої нюанси. До речі, при інфекціях не рідкість зелені виділення під час вагітності з неприємним запахом. Такі бувають, наприклад, при хламідіозі. Захворювання досить небезпечна для плоду, а тому його лікуванням потрібно займатися ще до зачаття. В іншому ж випадку, якщо вчасно хвороба не була виявлена і тим більше, якщо зараження відбулося вже після зачаття - потрібно терміново починати комплексне лікування.

Не менш небезпечними можуть бути коричневі виділення під час вагітності, адже коричневий колір вони набувають з-за вмісту в них крові. А це тривожна ознака... Якщо вагітність вже підтверджена, а виділення з піхви спостерігалося неодноразово, плюс до всього, є і інші нездужання у вигляді болю або підвищення температури, не завадить зробити УЗД матки. Таким чином можна виключити позаматкову локалізацію плідного яйця і виявити відшарування плаценти, яка, найчастіше, має такі симптоми. «Залікувати» відшарування може тільки сам жіночий організм, ніякі ліки не допоможуть. Проте багато залежить і від жінки, вона повинна допомогти своєму організму. При невеликих відшаруваннях кращим лікуванням є тихий, розмірений спосіб життя без фізичних навантажень, а в деяких випадках навіть постільний режим. При великій площі відшарування плаценти лікування вагітної проводиться в стаціонарі за допомогою медикаментів, що знижують тонус матки, і вітамінів.

Якщо ви помітили у себе кров'янисті виділення під час вагітності, слід обов'язково сходити на огляд до лікаря. А якщо вони рясні і почалися раптово, викликати швидку допомогу, так як це може бути дуже небезпечним. При мізерних виділеннях, перед походом до лікаря, можна для профілактики випити кілька таблеток Но-шпи - вона добре знімає тонус матки, який провокує викидень. Ні за яких обставин йде з піхви кров у майбутньої матері не може вважатися нормою і не слухайте тих, хто розповідає байки про місячні при вагітності - такого не буває!

У багатьох майбутніх мам йдуть жовті виділення під час вагітності. Якщо вони не густі, без запаху, то їх небезпеки» можна прирівняти до прозорих, слизовим, про які ми розповідали на початку цієї статті.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua