← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення у другому триместрі вагітності

Які виділення можуть бути у другому триместрі вагітності

Другий триместр вагітності виділенняВиділення у другому триместрі вагітності - якими вони повинні бути, і на яких особливостях повинні загострити свою увагу майбутні мами? Що має бути в нормі, а що є ознакою загрози викидня або інфекції?

Якщо зі здоров'ям все добре, жінка може помічати на своєму білизну тільки слизові виділення у другому триместрі, практично безбарвні. Їх кількість може бути трохи більше, ніж було до зачаття. Це пов'язано з дією гормонів. Про те, що все в порядку говорить відсутність свербіння і неприємного запаху, добре самопочуття в цілому.

Жовтуваті виділення при вагітності у другому триместрі найчастіше також є нормою. Але якщо з'являється зеленуватий відтінок, набряк статевих органів та інші неприємні симптоми - це цілком може бути бактеріальний вагіноз, спровокований якою-небудь інфекцією. Так само нерідко проявляють себе трихомоніаз, гонорея. Але на них майбутню матір зазвичай перевіряють відразу при постановці на облік по вагітності.
Рідше, але може бути в середині строку підтікання сечі. Звичайно, в цьому разі буде присутня ще й специфічний запах.
Якщо виділення з піхви рясне - можна припустити підтікання навколоплідних вод.

Якщо з'явилися білі виділення при вагітності в другому триместрі, при цьому не рідкі, а слизові або за структурою схожі на сир, відчувається кислий запах і свербіж - цілком можливо, це загострення молочниці. Досить часто трапляється у майбутніх мам із-за зниження захисної реакції організму. Ця грибкова інфекція потребує лікування. При вагітності пити протигрибкові таблетки не можна, але використовувати місцеві засоби лікування - вагінальні таблетки та свічки, можна. Дуже важливо не допустити молочниці перед пологами. Але перед призначенням лікування лікар повинен обов'язково оглянути жінку і взяти у неї мазок на флору з піхви.

Терміново звернутися до лікаря потрібно, якщо коли другий триместр вагітності кров'янисті виділення з піхви з'явилися. Найчастіше це означає відшарування плаценти. Велика площа відшарування плаценти загрожує рясним кровотечею і гострою гіпоксією плода. Тому навіть незначна кількість крові або якщо з'явилися коричневі виділення у другому триместрі вагітності - це привід для негайного медичного огляду та ультразвукового дослідження. Рідше подібна «мазанина» може бути наслідком патології шийки матки. Її лікар також повинен обстежити при огляді.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua