← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Викидень на ранньому терміні

Причини, симптоми та наслідки викидня на ранньому терміні

Викидень на ранньому термініВикидень на ранньому терміні - ситуація не з ряду геть що виходить і, як не боляче говорити, цілком буденна. Якщо вірити медичною статистикою, а не вірити їй підстав немає, вагітність з тих чи інших причин переривається у кожної восьмої жінки в першому триместрі. Про загрозу переривання знають багато майбутні матусі, але тільки не всі знають, які конкретно симптоми є приводом до невідкладного візиту до лікаря. Тому, в цій статті ми постараємося стисло і змістовно викласти ознаки викидня на ранньому терміні, його можливі причини і наслідки.

Основні симптоми

Основні симптоми, на які обов'язково слід звернути увагу - це виділення з домішкою крові (коричневі - в тому числі, такі часто бувають при завмерлої вагітності) і болі в області матки і яєчників. При сильному кровотечі дитину врятувати не вдасться, якщо ж виділення, що мажуться, то необхідно терміново звернутися за допомогою до лікаря. Своєчасна допомога - хоч і не гарантія того, що вагітність збережеться, але єдиний можливий шанс.

Також слід знати, що в деяких ситуаціях викидень на ранньому терміні симптоми ніякі не має, точніше - жінка може взагалі не дізнатися, що була в положенні, а кровотеча прийняти за чергову менструацію. У рідкісних випадках викидень відбувається «одномоментно» - виходить цілком плід з оболонками.

А є небезпечним симптомом тонус матки? Більшість медиків схиляються до того, що немає, якщо тонус не носить регулярний характер і не болюче. При виниклому тонусі гінекологи рекомендують скористатися безпечними спазмолітиками і полежати поки все не повернеться в норму.

Причини викидня

Якщо говорити про зовсім ранніх термінах, то мимовільне переривання вагітності в більшості випадків - це своєрідне порятунок для пари, так як відбувається воно з-за хромосомних відхилень у плода, несумісних з нормальним життям.

Крім того, викидень на ранньому терміні гормональні причини можуть викликати. Якщо в організмі майбутньої мами недолік прогестерону, то виникає серйозна загроза переривання. Хоча при своєчасному лікуванні, зазвичай воно проводиться в умовах стаціонару, врятувати дитину можна.

Інші можливі причини.

1. Аутоімунні фактори.

2. Пороки розвитку матки.

3. Різні інфекції.

Можливі наслідки

Як правило, мимовільний викидень на ранньому терміні ніякими серйозними проблемами зі здоров'ям жінку не загрожує. Проблеми можуть виникнути тільки в тому випадку, якщо викидень був вызвыван самостійно «народними» засобами, або якщо після того, що сталося в матці залишилися частинки плода або його оболонок - таке трапляється тим частіше, чим більше термін вагітності. Саме з-за цього можливого ускладнення наші російські лікарі і воліють всім жінкам, у яких трапився викидень на ранньому терміні вагітності, робити вишкрібання матки з метою «профілактики». Після чого обов'язково проводиться контрольне УЗД.

Багато хто вважає, що наслідком одного мимовільного переривання вагітності служить повторне переривання. Однак, це не зовсім так, причинно-наслідковий зв'язок у цьому разі визначена неправильно. Дійсно, у дам, які пережили цю трагедію, підвищений ризик повторення ситуації, але тільки якщо... причина того, що сталося не встановлено або встановлено, але не «пролікована». Так що, викидень на ранньому терміні негативні наслідки не має, якщо жінка вчасно звернулася за медичною допомогою. Якщо ж ні, може статися сильна маткова кровотеча, велика втрата крові або навіть її зараження.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua