← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Випадання волосся при вагітності

Чому випадає волосся при вагітності

Що робити, якщо випадає волосся при вагітностіВипадіння волосся при вагітності може бути обумовлено деякими захворюваннями та патологіями. І не можна залишати без уваги цей симптом. Як мінімум, необхідно повідомити про це свого гінеколога або терапевта для позапланової здачі деяких аналізів. Так як в нормі волосся під час вагітності навпаки менше випадають. Особливо після 12-16 тижнів, коли плацента починає працювати в повну міру.

Отже, про що може свідчити велика кількість випадіння волосся у майбутньої мами? Про перенесений у найближчому минулому інфекційному захворюванні, необов'язково грип або ГРЗ, це може бути і кишкова інфекція, важкому стресі. Крім того, ускладнення може дати дефіцит цинку і заліза. Визначити железодефицит можна з допомогою простого аналізу крові. Якщо діагноз підтвердився, лікар додатково призначає приймати препарат заліза в дозі 40-60 мг на добу. У деяких випадках железодефицит може виникати внаслідок дефіциту цинку, і тоді лікар призначає прийом відповідного препарату в дозі 15-20 мг на добу. Не варто ігнорувати це призначення, так як недолік заліза призводить не тільки до косметичних дефектів, але і може провокувати гіпоксію (нестачу кисню) плоду. А це, як мінімум, затримка в його розвитку.

Є й інші причини випадіння волосся при вагітності, більш важкі. Приміром, андрогенна алопеція, пов'язана зі зміною гормонального фону. З цим станом боротися вже складніше. І цим займається трихолог. Крім здачі аналізів, можуть знадобитися і спеціальні обстеження - трихоскопія і фототрихограмма. Крім того, жінці рекомендується по можливості збирати всі випали волосся і вести облік їх кількості та довжини. Довге волосся свідчать про фізіологічної втрати волосся, а багато коротких випали волосся про їх виснаженні. І при нормальних результатах аналізів і відсутності інших причин втрати волосся (як, наприклад, порушення функцій щитовидної залози) - як раз про андрогенної алопеції.

Якщо ж випадає волосся після пологів - це практично завжди нормальне явище. Справа в тому, що під час вагітності цикл росту і випадання волосся сповільнюється, а після пологів, навпаки, прискорюється. Можлива підвищена втрата волосся протягом року. Після об'єм волосся відновиться.

Знизити темпи випадіння волосся не завжди представляється можливим. Народні засоби і навіть дорогі косметологічні у вигляді шампунів, бальзамів, рідко бувають досить ефективними. Краще спробувати максимально захистити свої волосся. Влітку захищати їх від пересушування на сонці (одягати головний убір). Не мити волосся гарячою водою і не сушити феном. Рідше фарбувати, а якщо і фарбувати, то використовувати фарби, в яких вміст H2O2 не більше 7 відсотків і немає аміаку.

Якщо випадає волосся при вагітності, що робити конкретно у вашому випадку розповість лікар. Ці рекомендації будуть приблизно такі ж, як наведено у статті.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua