← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Суспензія в навколоплідних водах

Причини суспензії в навколоплідних водах

Причини суспензії в навколоплідних водахСуспензія в навколоплідних водах, колір рідини, кількість - все це дуже важливі показники для лікаря, що спостерігає за вагітністю пацієнтки. Що з себе представляє ця рідина і яку роль грає у внутрішньоутробному розвитку? Про це в нашій статті.

Навколоплідні води - це рідина, яка оточує дитину всередині плодового міхура. Вона має дуже важливі функції. Беручи участь в обміні речовин плоду, вона ще й захищає його від зовнішніх впливів. Гучні звуки, удари - все це амніотична рідина притуплює, тим самим оберігає малюка від травм і створює комфортні умови. До того ж жодна інфекція не підбереться до плоду - всередині міхура створюються стерильні умови.

В нормі навколоплідні води не мають кольору, прозорі і мають трохи солодкий запах. Іноді вони забарвлюються у зеленуватий колір. Пов'язано це буває з попаданням у них первородного калу малюка - меконію. При нормальному стані плода, виділення його має відбутися лише після народження дитини. Якщо ж меконій потрапляє в навколоплідну рідину всередині утроби, то можна говорити про наявність кисневого голодування малюка. Ще меконій може стати причиною розвитку пневмонії у дитини.

При виявленні подібного порушення зазвичай призначаються препарати для підтримки кровопостачання плаценти, або, на достатніх для народження терміни, стимулюється родова діяльність.

Колір навколоплідних вод може бути рожевим, кров'яним. Це дуже небезпечний ознака. Якщо ви виявляєте підтікання такої рідини, то можна припустити відшарування плаценти. В даному випадку необхідно екстрене звернення в пологовий будинок. Там вам проведуть ультразвукове обстеження і, залежно від ступеня відшарування плаценти (якщо вона є) або дозволять народити природним шляхом, або екстрено прооперують.

В цілому протягом вагітності склад і колір навколоплідних вод зазнає деякі зміни. На самому початку вони злегка жовтуваті, далі стають прозорими і світлими. А до кінця періоду виношування - мутноватыми.

Осад і мелкодесперсная суспензія в навколоплідних водах являють собою частинки первородного змащення, пушкові волосинки, які відокремилися від шкірки малюка, клітинки її епітелію. Можуть там опинитися і продукти життєдіяльності. Все це причини суспензії в навколоплідних водах. Тобто дане явище абсолютно нормально. І більшою мірою характерно для закінчення вагітності. Тому що до цього періоду плацента виконує свої функції вже недостатньо повноцінно. І оновлення вод відбувається повільно. У той час як в початку і середині процесу розвитку вагітності вони змінюються кожні 3 години. Амніотична рідина зі суспензією - це сучасний лікар навіть не повинен писати в ув'язненні УЗД. Важливо при ультразвуковому обстеженні визначити кількість вод.

Однак трапляється, що каламутність амніотичної рідини є ознакою внутрішньоутробної інфекції або наслідком інфекційного захворювання самої вагітної жінки. Дитина тоді може з'явитися на світ вже з конъюктивитом, пневмонією або різними висипаннями на шкірі. При підозрі на інфекцію слід здати аналізи на її ідентифікацію. І після постановки діагнозу пройти лікування антибіотиками.

Для того щоб оцінити наскільки каламутні навколоплідні води при вагітності, тобто поставити точний діагноз, можна використовувати різні методики. Однією з найбезпечніших є ультразвукове дослідження. Також можливе проведення амніоскопія, коли спеціальний прилад вводиться через шийку матки і оцінює стан вод, не пошкоджуючи міхур. Це обстеження нерідко призначають для діагностики кисневої недостатності плода внаслідок переношеній вагітності. Існує ще й метод амніоцентезу - проколу міхура зазвичай через черевну стінку матері. Ця методика також дозволяє визначити хромосомний набір плода. Амніоцентез зазвичай призначається у другому триместрі вагітності при підозрі на генетичні захворювання у дитини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua