← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Надбавка ваги вагітної

версія для друку

Норма збільшення ваги вагітної


надбавка ваги вагітноїЩоб визначити, яку кількість кілограмів потрібно набрати майбутній мамі, необхідно знати її вага до вагітності. Наприклад, повним жінкам варто «взяти на себе» менше ( близько 7-8 кг ), ніж худим ( приблизно 12-16 кг ). Худорлявим жінкам потрібні спеціальні «мірки», тому що зазвичай вони їдять небагато.

Ви запитаєте, чому ці кілограми мають таке значення? Худорлява або занадто худа жінка ризикує народити слабкої дитини, якщо не набере достатньо ваги. Худим жінкам лікарі рекомендують їсти побільше, ніж зазвичай. Їм дозволяється перекушувати між прийомами їжі, їсти солодке і забути про знежирених продуктах. Майбутня мама нормальної статури знаходиться в самому кращому положенні. Їй досить лише трохи скорегувати своє харчування, і вона набере то кількість кілограмів, що необхідно їй та її дитині. Правда, якщо вона їх не набере, то ризикує опинитися в ой же ситуації, що й худа жінка, а якщо перебере - в тій же, що і повна.

Треба визнати, що малюкові повної або дуже повної жінки пощастило, адже він не буде ні в чому не потребуватимуть. А ось його мамі доведеться нелегко: лікар буде суворо стежити за тим, щоб вона не набрала зайвих кілограмів.

У дрібненькі жінок ( зростанням менше 1,57 см ) всі ті ризики, про які згадувалося вище, виражені в більшій мірі, тому їм варто набирати вагу дуже обережно.

Роль консультанта з питань харчування майбутньої мами зазвичай виконує акушер-гінеколог, провідний вагітність, а не дієтолог, як нам усім хотілося б.Майбутні мами часто цікавляться, на що, власне, «йдуть» ті кілограми, які вони набирають за час вагітності, «дістається» чи що-небудь малюку?


Таблиця прибавки ваги вагітної


 10 тиждень20-й тиждень40-я тиждень
Малюк15г320г3,5кг
Планцета і навколоплідні води40г400г1250г
Матка і молочні залози150г750г1300г
Кров100г500г1100-1200г
Межклеточная рідина100г200-400г1000-1200г
Запас жирової тканини200-300г800-1600г2-4кг
Разом:600-700г3-4кг12-12,5кг


Надбавка ваги вагітної по триместрах


На думку американських дослідників, щоб малюк народився здоровим, набирати вагу треба в потрібний час.

Перший триместр І надбавка у вазі, і його втрата в цей період вважаються нормальними явищами. У середньому майбутні мами набирають від 1,5 до 2,5 кг в залежності від вихідної ваги.


Другий триместр На цьому етапі жінкам потрібно бути уважними. Якщо ви наберете потрібну кількість кілограмів, все в порядку. Якщо недобираєте, є ризик, що малюк народиться з маленькою вагою. Середні показники для цього періоду розподіляються так: 450 г в тиждень для нормальної жінки, 500 м для худий і не більше 300 м для повної.


Третій триместр З кожної тижнем майбутні мами додають у вазі все менше, і цю тенденцію важливо не порушувати, адже організм жінки готується до народження малюка.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua