← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Йодомарин при вагітності

Йод при вагітності

Йодомарин при плануванні вагітностіЙодомарин при вагітності призначають все частіше і частіше. При цьому призначення робиться не ендокринологом, а лікарем-гінекологом. Безумовно, під час вагітності зростає потреба організму в мінеральних речовинах і вітамінах, але чи так все однозначно відносно йоду?

Функція йоду

Йод необхідний нашому організму для правильного функціонування щитовидної залози. Він бере участь у виробленні її гормонів. При нестачі йоду в організмі страждає щитовидна залоза. А нормальне функціонування щитовидної залози важливо для роботи серця, нервової системи, системи імунітету.

Більшість регіонів нашої країни вважаються йододефіцитними. Це пов'язано з тим, що наша їжа бідна йодом. У рослинах його дуже мало, морську капусту ми їмо рідко, багате йодом рибу ми термічно обробляємо, руйнуючи цей елемент; до того ж в морській рибі чимало солей важких металів, тому це не найкраща їжа для майбутніх мам. Та й про користь йодованої солі не всі в курсі, хоча саме її, а не звичайну кухонну потрібно використовувати при приготуванні їжі. Ось чому більшості населення нашої країни рекомендовано вживати 150-200 мкг йоду на день у вигляді лікарських препаратів.

Слід зазначити, що йод при вагітності особливо необхідний. У цей період життя жінки зростає потреба в цьому мікроелементі. На жаль, компенсаторні можливості організму майбутньої мами не безмежні, і дуже скоро йододефіцит позначиться і на майбутнє малюка.

В перший триместр вагітності відбувається формування всіх основних органів і систем дитини. Дефіцит йоду призводить до зміни гормонального фону матері, що в свою чергу може стати причиною збою на будь-якому етапі формування плода. В першу чергу, дефіцит йоду може відбитися на формуванні мозку дитини. У першому триместрі у малюка ще не сформована власна щитовидна залоза, і він перебуває в абсолютній залежності від гормонів матері.

Щоб уникнути проблем після зачаття, необхідно починати пити йодомарин при плануванні вагітності, причому, як мінімум, протягом 6 місяців, таким чином можна добре підготувати організм до виношування дитини. Важливо не упустити час, в іншому випадку ваш малюк навряд чи зможе в майбутньому стати успішним учнем, володіти хорошою пам'яттю і кмітливістю.

Питання про те, пити чи йодомарин при вагітності, має, безумовно, вирішувати лікар. Але нехтувати цією рекомендацією, якщо ви її отримали, не можна. Дефіцит йоду може не тільки спровокувати помилки в розвитку головного мозку дитини, але і запустити захисний механізм. Організм матері буде прагнути позбавитися від додаткового навантаження. У важких ситуаціях трапляються викидні.

Як приймати йодомарин при вагітності повинен порадити лікар. Це буде залежати і від регіону, в якому проживає жінка. Якщо є які-небудь сумніви щодо здоров'я, бажано звернутися за консультацією до ендокринолога, попередньо здавши кров на гормони і зробивши ультразвукове обстеження щитовидної залози. Дуже бажано всім майбутнім матерям на терміні 8-12 тижнів здати аналіз крові на ТТГ (тиреотропний гормон) + свТ4 (вільний тироксин).

Йодомарин 200 при вагітності - найбільш поширений і безпечний препарат. ВООЗ говорить про те, що потреба майбутньої матері в йоді становить 200-250 мкг на добу. Якщо вагітній призначають препарат йодомарин при вагітності, доза складає 1 таблетку, що містить 200 мкг йоду або дві таблетки по 100 мкг два рази на день. Саме так! Змащувати нігті йодом і застосовувати інші народні методи збагачення організму цим мікроелементом не варто. За винятком вживання багатої їм їжі, про яку ми писали вище.

Підвищена потреба організму в йоді зберігається протягом всіх 9 місяців виношування дитини і протягом всього періоду грудного вигодовування. Відповідно, відповідь на питання «скільки пити йодомарин під час вагітності» буде таким: весь її період. В обов'язковому порядку починати пити таблетки потрібно за декілька місяців до планованої вагітності, протягом всіх 9 місяців її, протягом періоду годування грудьми і ще півроку після.

Йодомарин при вагітності відгуки від тих, хто його приймав, отримує позитивні, так як побічних дій препарат не має, тільки якщо жінка страждає гіпертиреозом (підвищенням функції щитовидної залози). Для решти ж цей препарат безпечний в рекомендованих дозах.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua