← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

За скільки до пологів відходять води

За який час до пологів відходять води

Коли відходять води через скільки починаються переймиЗа скільки до пологів відходять води в нормі? Як правило, активний процес пологів починається з вилиття навколоплідної рідини. Тієї, в якій знаходиться дитинка в плодовому міхурі. Однією з основних її функцій є захист від можливих сторонніх мікроорганізмів. Середовище всередині матки абсолютна стерильна.

В момент, коли головка натискає на плодовий міхур, він лопається, і води виходять назовні. Відбувається це далеко не завжди безпосередньо перед пологами. Трапляється, що відходять води без сутичок, коли шийка матки ще не готова до родової діяльності. У таких випадках слід звертатися в пологовий будинок. І якщо ніяких змін не відбудеться, то лікарі стимулюють природні пологи або проводять кесарів розтин. Тобто певної закономірності щодо питання «коли відходять води через скільки починаються перейми» немає.

Безпечним безводний період є протягом 6 годин. Пов'язано це з тим, що води виливаються звичайно не всі, а лише передні, знаходяться між головкою і стінкою міхура. До того ж води поступово прибувають. Якщо води покинули міхур, то у вас є деякий запас часу, щоб спокійно зібратися і доїхати до пологового будинку.

Як зрозуміти, що сталося вилиття навколоплідної рідини, як відходять води зазвичай? Бувалі породіллі стверджують, що це складно з чимось переплутати. Відчуття, що зсередини б'є потік. Хоча обсяг що вилились вод близько 200 мл, тобто близько склянки. Колір навколоплідної рідини повинен бути прозорим, не пахнути або давати трохи солодкуватий запах. Все це показник хорошого стану малюка. Допустимі і невеликі пластівці від мастила дитини. Якщо ж води каламутні, зеленуваті або з темними суспензіями, з зверненням до лікарів тягнуть ніяк не можна. Це не дуже хороший знак, що говорить про кисневому голодуванні плода.

Іноді води не виливається, а підтікають малими порціями. Це можливо при тріщинках міхура. У таких випадках амніотичну рідину можна легко переплутати з виділеннями або сечовипусканням. Відрізнити плодову рідина допоможуть описані вище їх характеристики. Можна ще скористатися спеціальними прокладками - амниотестами. Вони реагують на лужну середу навколоплідних вод.

Визначити вчасно підтікання вод і звести до мінімуму безводний період дуже важливо. Так як відсутність рідини позбавляє природного захисту від інфекцій. Небезпеку вони становлять як для мами, так і для малюка.

Деякими породіллям амніотомію (механічний прорив плодового міхура) проводять вже безпосередньо на родовому столі. Цілісність плодового міхура до останнього моменту родового процесу, як правило, полегшує сутички і сприяє кращому розкриттю шийки матки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua