← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Завагітніти з презервативом

Чи можна завагітніти, застерігаючись презервативом

Чи можна завагітніти, якщо порвався презервативЗавагітніти з презервативом складно. Однак іноді трапляються проколи випадкові або навмисні... Досвідчені жінки, які хочуть зачати, знають, що досить зробити в презервативі дірочку голкою, щоб з'явилися шанси втілити в життя задумане. Але якщо спеціально не намагатися зіпсувати засіб контрацепції, звідки береться ймовірність завагітніти з презервативом у пари?

Проблеми тут можуть бути 2:

  • дефект виробу;
  • невиконання правил інструкції.

На жаль, навіть куплені в аптеці дорогі засоби контрацепції можуть підводити. Так, завагітніти з презервативом можна, якщо він порветься. А це може статися як з виробом з нормальним терміном придатності та умов зберігання, так і з простроченими, валявшемся в кишені з ключами та іншими предметами, які теоретично можуть його пошкодити.

Іншою причиною «рваною» проблеми можуть стати різні хімічні засоби, які використовують в якості мастила для поліпшення якості статевого акту, гостроти відчуттів. Тоді як наносити на презерватив можна тільки спеціальні лубриканти на водній основі, а не що під руку попадеться.

Тепер про недотримання інструкції.

Є люди, які вважають, що, надівши один презерватив на інший, вони знижують ризик випадкових «невдач» і зараження статевими інфекціями. Тоді як все навпаки - презервативи рвуться з-за тертя один об одного.

Є «економісти», які використовують презерватив не одноразово... Тут все і так ясно.

І, нарешті, деякі чоловіки забувають, що після сім'явивергання вийняти член з піхви потрібно, притримуючи рукою презерватив. Інакше він може зісковзнути, сперма потрапить у піхву, відповідно, з'явиться ризик небажаного зачаття.

Хоча питання про те, чи можна завагітніти з презервативом у багатьох жінок виникає, саме він вважається одним з найбільш надійних засобів контрацепції. Лише 3 із 100 жінок, предохраняющихся таким чином, вагітніють. І то, якщо жінка завагітніла, застерігаючись презервативом, то, найімовірніше, через порушення описаних раніше правил. Презервативи за своєю ефективністю поступаються тільки внутриматочным систем і пероральних контрацептивів. Безперечною перевагою презервативів є їх висока ефективність у плані захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Як уникнути вагітності, якщо презерватив порвався

На щастя, далеко не завжди такі статеві акти закінчуються зачаттям. Багато залежить від плідності чоловіка і жінки, а також дня її менструального циклу. Адже зачати можна тільки протягом 1-2 днів після овуляції. А статеві акти вважаються «небезпечними» за 2-3 дні до овуляції і стільки ж після. Початок циклу і кінець - час відносно безпечне.

Що робити, якщо порвався презерватив, як запобігти зачаття? У такій ситуації допоможуть спеціальні гормональні засоби. Їх ефективність залежить знову ж таки від дня менструального циклу, коли відбувся незахищений статевий акт, а також від того, через який проміжок часу були прийняті препарати екстреної контрацепції - чим раніше, тим більша ймовірність того, що вони допоможуть. Наприклад, «Постинор», препарат старого покоління, при прийомі протягом 24 годин після статевого акту, має ефективність 95%, від 1 до 2 діб - 85%, а з 2 до 3 діб - 58%. Слід врахувати, що екстрена контрацепція - серйозний удар по організму, і ці таблетки ні в якому разі не повинні прийматися регулярно. Для постійної контрацепції використовують інші препарати з більш низьким вмістом гормонів.
Неефективно намагатися позбутися потрапила в статеві шляхи насінної рідини з допомогою спринцювань (у тому числі різними розчинами).

Питання про те порвався презерватив, чи можна завагітніти ми розібрали. Але що робити, якщо зачаття все-таки відбулося, незважаючи на використання гормональної контрацепції? Буде від неї шкоди плоду і обов'язково робити аборт? Все залежить від того, який препарат був прийнятий. Якщо містить гормон левоноргестрел - дитину можна залишити, шкоди його здоров'ю не буде. Якщо ж міфепристон - потрібно перервати вагітність, так як ця речовина володіє тератогенним ефектом - викликає вади розвитку у дитини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua