← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Зелені виділення при вагітності

Виділення зеленого кольору при вагітності

Виділення зеленого кольору при вагітностіЗелені виділення при вагітності зазвичай є симптомом якої-небудь інфекції. З-за фізіологічного зниження імунітету і зміни мікрофлори піхви під час виношування дитини, в групу ризику потрапляє кожна вагітна.

Причиною зелених виділень з піхви, особливо якщо вони супроводжуються нестерпним свербінням і неприємним запахом, може бути тільки бактеріальна інфекція. Збудниками можуть бути хламідії, стрептокок, гонорея, трихомонади. Найчастіше вони викликають запалення придатків, шийки матки та слизової оболонки піхви, особливо якщо воно було пошкоджено неакуратним оглядом або занадто бурхливим сексом, до речі, статевим шляхом вони і передаються. Тому, свідомість треба проявляти не тільки майбутньої матері, але і батька.

Всі необхідні аналізи потрібно здавати до зачаття, щоб встигнути пройти лікування вчасно і не травмувати плід ліками. Якщо ж настала вагітність зелені виділення - це привід відвідати лікаря в найкоротші терміни. Адже інфекція може завдати відчутної шкоди здоров'ю не тільки матері. Хвороботворні збудники цілком здатні привести до викидня, викликати затримку розвитку плода і його інфікування. На пізніх термінах вагітності не вилікувані запалення може стати приводом для кесаревого.

Зелені виділення під час вагітності у третьому триместрі можуть бути сигналом гіпоксії плода і підтікання навколоплідних вод. Меконій (первородний кал), який в нормі виділяється після пологів, у разі задухи потрапляє в навколоплідні води. Якщо це відбулося, потрібно терміново викликати невідкладну допомогу. Ще однією причиною може бути запалення плодових оболонок при висхідній інфекції, в такому випадку у вагітної може піднятися температура і «зіпсуватися» аналіз крові.

Нерідко світло-зелені виділення при вагітності з'являються при бактеріальному вагінозі. Ще один яскравий симптом цієї патології - запах протухлої риби з піхви. Приводом для його виникнення може бути сам факт вагітності, тривале лікування антибіотиками, відсутність гігієни. Всі ці причини призводять до зміни флори піхви та активного розмноження умовно-патогенних бактерій.

Навіть незважаючи на видиму «нешкідливість» вагінозу, його ще називають дисбактеріозом піхви, лікування відкладати не можна. Особливо на останніх місяцях вагітності, якщо майбутньої матері принципово природне розродження. Бактерії активно руйнують і без того крихку під час вагітності мікрофлору піхви, відкриваючи дорогу іншим інфекціям, що небезпечно для плоду. Треба згадувати який дискомфорт в промежині при цьому відчуває жінка...

Ще зелені виділення на ранніх термінах вагітності з'являються при запаленні яєчників і маткових труб, воно небезпечне тим, що протікає практично непомітно і в результаті може стати причиною невиношування. Не кожна жінка в першому триместрі почне переживати про невеликому підвищенні температури (не вище 37,5) і легкої слабкості, а саме так проявляється це захворювання.

Захворювання, які передаються статевим шляхом, наприклад, гонорея, також можуть бути причиною, чому з'являються жовто-зелені виділення при вагітності на різних її стадіях. Але це не означає, що зараження відбулося в період вагітності. Дуже часто подібні інфекції набувають ще до зачаття. Довгий час вони можуть перебувати в організмі в прихованій формі. Вагітність є лише каталізатором для переходу в гостру форму. Дуже часто інфекція заноситься не одна. З гонореєю може сусідити і хламідіоз, що часто дає виділення зеленого кольору при вагітності.

У будь-якому випадку, якщо виділення з піхви набуває дивний колір під час виношування дитини, з'являється неприємний запах, біль в животі або свербіж, необхідно терміново пройти обстеження і отримати лікування. Пускати захворювання на самоплив набагато небезпечніше, ніж його лікування навіть найбільш агресивними препаратами. Вагітність - прекрасна можливість почати серйозно ставитися до свого здоров'я.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua