← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жовті виділення на ранніх термінах вагітності

Жовті виділення при вагітності на ранніх термінах

Жовті виділення при вагітності на ранніх термінахЖовті виділення на ранніх термінах вагітності - основна ознака або запалення яєчників, або маткових труб. Найчастіше такі захворювання протікають безсимптомно, і не кожна жінка вважає за потрібне відвідувати гінеколога хоча б раз у рік або перевіритися до зачаття дитини, щоб їх виявити. Вагітність може настати навіть на тлі запального захворювання і стати причиною переходу його в гостру форму, так як в період виношування опірність організму природним чином знижується. Лікарі в такому випадку можуть рекомендувати переривання вагітності, оскільки лікування відкладати не можна, а воно саме по собі завдасть шкоди плоду.

Природне зниження імунітету в період виношування збільшує ризик появи інфекцій сечостатевої системи. Особливо до цього схильні жінки, халатно відносяться до особистої гігієни, суворе дотримання якої так важливо під час вагітності. Від неправильного вибору нижньої білизни також можливе інфікування, зокрема носіння стрінгів, вони в прямому сенсі є провідником для кишкової палички в піхву. Це пряма загроза для плода.

Також досить частим захворюванням, за якого з'являються виділення на ранніх термінах вагітності жовтого кольору, є вагініт. Його причиною може бути не тільки знижений імунітет або неохайність. У вагітних до виникнення вагініту призводять інфекції, іноді вони можуть проходити у прихованій формі і проявитися в першому триместрі. В такому разі не тільки світло-жовті виділення на ранніх термінах вагітності з'являються, але і біль під час сечовипускання, печіння і неприємний запах, свербіж. Але набагато частіше захворювання протікає безсимптомно і виявляється за результатами аналізів мазків.

Якщо жінка несерйозно поставилася до вибору статевого партнера, то пінисті жовті виділення при вагітності на ранніх термінах або виділення з піхви з зеленим відтінком, може свідчити про наявність таких інфекцій, як хламідіоз, трихомоніаз, гонорея. Нерідко вони комбінуються один з одним. Одночасно з виділеннями спостерігається печіння, біль при сечовипусканні, різкий запах, свербіж.

У першому триместрі гормон прогестерон змушує активно працювати нирки і сечовий міхур, що може призвести до нетримання, частіше це трапляється у «вікових» мам. Сеча може підтікати, забарвлюючи піхвові виділення. Тобто жінка думає, що жовті виділення з піхви з'являються, а насправді ж у неї проблема не з гінекологією, а сечовидільної системою. Зазвичай ці виділення зникають після пологів, але жінці рекомендується робити вправи Кегеля для зміцнення інтимних м'язів.

У рідкісних випадках темно-жовті виділення на ранніх термінах можуть бути алергічною реакцією. Особливо якщо вагітна захоплюється синтетичним нижньою білизною, яке також може бути причиною неприємного запаху. Навіть якщо раніше такого не спостерігалося, вагітність чутливість і дратівливість слизової збільшується. Саме тому гінекологи наполягають на носіння білизни з 100% бавовни всім вагітним і радять уникати обтягуючого одягу.

У першому триместрі у цервікальному каналі (канал шийки матки) активно формується слизова пробка, вона впродовж всього терміну виношування повинна захищати плід від висхідної інфекції. З цієї причини можуть бути жовті виділення без запаху на ранніх термінах вагітності. Але тільки якщо майбутню матір більше нічого не турбує, і інші причини виключені.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua