← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жовті виділення при вагітності

Виділення при вагітності жовтого кольору

Вагітність жовті виділення без запаху і свербінняЖовті виділення при вагітності викликають побоювання багатьох майбутніх мам. У яких випадках варто хвилюватися, а в яких візит до лікаря можна відкласти?

Безсумнівно, поява будь-яких відмінних від звичайних виділень може бути симптомом інфекції або гінекологічного захворювання, а вони можуть несприятливим чином позначитися на здоров'ї майбутньої дитини.

Хвилюватися навряд чи варто, якщо крім як жовті виділення з піхви, більше нічого не турбує. Немає ні запаху, ні висипу, ні почервоніння, ні печіння, температура тіла нормальна. Можливо, це пов'язано зі зміною мікрофлори піхви. Коли вагітність жовті виділення без запаху і свербіння можуть бути варіантом норми. Тим більше якщо раніше, незадовго до цього, були здані мазки, у яких не було виявлено жодних інфекційних збудників. І після того ніяких незахищених статевих актів з потенційними носіями інфекцій не було.

Якщо ж жовті виділення на ранніх термінах вагітності з'явилися, коли жінка як слід не була обстежена, і питання до здоров'ю статевого партнера можуть бути - необхідно здати мазки - як загальні, так і методом ПЛР.
Особливу увагу потрібно приділити при такій симптоматиці діагностиці гонореї і трихомоніазу. При гонореї симптоми з'являються на 2-5 добу від статевого акту, серед них можуть бути виділення при вагітності жовтого кольору, іноді з неприємним запахом і болем при сечовипусканні, але нерідко симптоми малопомітні, не доставляють тривоги майбутньої матері.
У трихомоніазу інкубаційний період більш тривалий - від 1 до 4 тижнів. А симптоматика схожа. Але крім як жовто-зелені виділення при вагітності, жінка може помітити, що з'явилися больові відчуття при статевих актах, почервоніли статеві губи і область уретри. Саме трихомоніаз нерідко стає причиною передчасних пологів і відходження навколоплідних вод. Діагностика цього захворювання так само проста, як і гонореї.

Причиною не настільки небезпечною, але неприємною, з-за якої з'являються жовто-білі виділення при вагітності, є вагінальний кандидоз - молочниця. Але в цьому випадку лікування застосовується тільки в тому випадку, якщо у жінки є ще які-небудь нездужання, наприклад, є свербіж, почервоніння статевих органів і пр. Адже кандиди - це умовно-патогенні мікроорганізми, які живуть на слизових людини, але доставляти незручності починають тільки при певних умовах, коли захист організму знижується. Молочниця досить швидко і легко лікується сучасними безпечними препаратами.

Небезпечніше, коли жінка помічає жовто-коричневі виділення при вагітності на своєму білизна. Так як коричневий колір виділення з піхви набуває із-за домішок крові. Будь же кровотеча у майбутньої матері може розцінюватися як загроза переривання.

А ось коли у жінки вагітність жовті виділення в другому триместрі і третьому нерідко бувають наслідком підтікання сечі. Частіше ця неприємність трапляється у жінок, які виношують не першої дитини. Причина - слабкість м'язів тазового дна. Сеча може виділятися при напрузі - кашлі, чханні тощо Іноді жінка приймає сечу за навколоплідні води. Дати точну відповідь про склад рідини може спеціальний тест - амніотичний.

Але в будь-якому випадку, якщо виділення з'явилися у вас зненацька, і ви вважаєте, що це може бути ознакою якоїсь патології - відвідайте лікаря. Він оцінить симптоматику, візьме аналізи для уточнення діагнозу і, при наявності захворювання, призначить лікування.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua