← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Живіт при вагітності хлопчиком, дівчинкою

Форма живота при вагітності хлопчиком і дівчинкою

Форма живота при вагітності хлопчиком, дівчинкоюЖивіт при вагітності хлопчиком, дівчинкою відрізняється? Дійсно, подивившись на округлі форми жінки, можна практично на 100% точно визначити стать її майбутньої дитини, і ніяке УЗД не потрібно? Давайте розбиратися.

Існує безліч прикмет щодо статі дитини. Кажуть, що його можна визначити, дізнавшись смакові переваги майбутньої матері, дату зачаття, дати народження подружжя. А ще, що живіт при вагітності хлопчиком і дівчинкою відрізняється своїм обсягом і «округлістю».

Треба сказати, що лікарі, так і більшість розсудливих людей, в ці прикмети не вірять. Адже вони не мають під собою ніяких наукових доказів. Так, живіт на ранніх термінах вагітності, в принципі, не видно зовсім. Причому не тільки оточуючим, але і самої майбутньої мами. Дно матки наближається до пупка тільки до 20 тижня. Раніше цього строку більшість мам навіть одяг носять попередній, так як розмір талії мало змінюється. Тобто який живіт при вагітності дівчинкою або хлопчиком на такому терміні навіть шляхом збору статистичних даних і спостережень не вийде сказати.

Явно вагітність стає видно до 30 тижня. Тоді багато хто знає який живіт при вагітності хлопчиком повинен бути (нібито) - «огірочком». Тобто високим (витягнутим) і вузьким. Щоб, дивлячись на жінку ззаду, ніхто не зрозумів, що вона чекає дитину. А форма живота при вагітності дівчинкою повинна бути іншою, він повинен більшою мірою рости в ширину, ніж у висоту. Тому в тому числі і кажуть, що вагітність дівчинкою жінку не прикрашає. Дані твердження вельми спірні. Адже матка під час вагітності і повинна рости в висоту, приблизно на 37 см. А ось що стосується ширини, а іноді і «нахилу» живота праворуч або ліворуч - це не від статі дитини залежить.

Форма живота при вагітності хлопчиком і дівчинкою залежить від кількості навколоплідних вод. Чим їх більше, тим, природно, і живіт більше. Чимале значення має і термін вагітності. Спробуйте порівняти жінок, які перебувають на одному терміні, швидше за все, форми їх животів будуть дуже схожі. Вага і зріст дитини, розмір тазу, повнота і конституційні особливості майбутньої матері також відіграють роль. Але ще важливіше положення, в якому дитина перебуває в утробі матері. Якщо він лежить поперек, це саме несприятливе становище перед пологами, то й живіт буде здаватися низьким і широким. А якщо малюк буде лежати не подовжньо, а з нахилом убік в матці, то живіт вагітної буде виглядати асиметричним.

Сподіваємося, що тепер тема визначення статі дитини по животі мами стала ясніше. Якщо так хочеться швидше дізнатися хто там всередині - дочекайтеся планового УЗД. В 20-22 тижні вже все добре видно.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua