← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Зуби у вагітних

версія для друку

Догляд за зубами вагітноїзуби у вагітнихРаніше вагітним жінкам говорили, що за кожної дитини мати повинна поплатитися одним зубом. І дійсно, у жінок-матерів зуби були дуже погані. Це було викликано не тим, що жінки народжували, а тим, що під час вагітності вони неправильно харчувалися. Зростаючий плід мав потребу в кальції, а так як в їжі його не вистачало, він брав його звідти, де його було багато, тобто з зубів.

Сучасна вагітна жінка знає, що попередити псування зубів можна, добре піклуючись про їжу і зубах. Про харчування ми вже говорили, тепер поговоримо про зубах. Ідіть на огляд до стоматолога на третьому і сьомому місяці вагітності! Не бійтеся, що лікування зубів заподіє вам біль. Якщо ви підете до зубного лікаря раніше, ніж сильно разболітся зуб, лікування буде безболісним.

Втім скажіть лікареві, що ви вагітні. Він буде обходитися з вами особливо обережно, можливо, поставить вам лише тимчасові пломби, які витримають до пологів, а потім вже замінить їх постійними. Зіпсований зуб отруює отрутами весь організм. Він стає джерелом інфекції і центром, з якого гнійне захворювання може перекинутися на весь організм. Під час вагітності такий зуб загрожує не тільки матері, але і дитині.Попереджайте руйнування зубів!

Вам це вдасться, якщо ви будете дотримуватися деякі вимоги медицини. Основними вимогами є регулярне відвідування вагітної зубного лікаря на третьому і сьомому місяцях вагітності ( зрозуміло, що треба відвідувати і лікаря-спеціаліста в жіночій консультації, який стежить за перебігом вашої вагітності ); він скаже, чим вам треба харчуватися, щоб попередити руйнування зубів.

Обов'язково їжте тверду їжу, яка вимагає роботи зубів, наприклад хлібні кірки, грінки, сухарі; зубах треба вправлятися. Жуйте сирі овочі, які містять мінеральні солі і вітаміни; молоко і молочні продукти необхідно їсти заради кальцію і фосфору. Вітамін А найлегше знайти у вершковому маслі і молоці, вітамін В - в дріжджах, хліб, хлібопродукти з борошна грубого помелу, бобові, печінки, нежирної свинини, вітамін С - у лимонах, апельсинах, помідорах і плодах шипшини, вітамін D - у яєчному жовтку, риб'ячому жирі або просто в готовому препараті.

Чистіть зуби 2 рази на день. Головне чистити зуби ввечері; почистивши їх, нічого вже більше не їжте, не пийте навіть молока. Вранці прополощіть рот хорошою, спеціально для цієї мети призначеної водою або розчином питної соди ( 1 ч. Ложка на склянку води ). Вода для полоскання змиває нальоти і нейтралізує кислоту в порожнині рота. Попереджати руйнування зубів легше, ніж їх лікувати.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua