← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Календар вагітності

календар вагітності
версія для друку
Тижні вагітності
1 2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 32
33 34 35 36 37 38 39 40

Календар вагітності по тижнях

календар вагітностіКАЛЕНДАР ВАГІТНОСТІ - це твій інтерактивний супутник по всьому 40 тижнях свого "цікавого положення".
ВАГІТНІСТЬ - це чудовий і таємничий період у житті жінки. Радість і захват, свідомість виконання одвічної жіночої роботи перемежовуються сумнівами, тривогами і втомою. Велике таїнство Природи - зародження людського життя, по праву вважається вершиною Творіння, не перестаючи захоплювати своєю досконалістю і вчених, і поетів, і людей, далеких від науки і мистецтва.

А якщо без патетики, то вагітність це важка і відповідальна робота. Виконувати її легше якщо знаєш,- що, коли і яким чином відбувається у власному організмі. Практика показує, що вагітні жінки задають багато питань, причому відповіді на них вкрай важливі для збереження жінкою почуття душевної рівноваги, так необхідного для успішного виношування вагітності. Цей календар вагітності покликаний вирішити їхні сумніви.

Звичайно, в світі немає нічого універсального. І наш календар жодним чином не претендує на статус Має Відповіді На Всі Питання. Однак, інформація, розміщена тут, дуже актуальна і, як показує досвід роботи з вагітними жінками, досить цікава. Навіть якщо Ваша вагітність ще тільки в проекті - ознайомитися з нею корисно подвійно! Від того, що це буде "літопис" віртуальної вагітності, корисність інформації не зменшиться.

Спробуйте почитати - напевно не пошкодуєте про це!

Інтерактивний календар вагітності

Ввівши в інтерактивний календар дату першого дня останньої менструації, Ви отримаєте таблицю своєї вагітності. Таблиця відображає так званий гестаційний період (тобто не з моменту зачаття, а з моменту початку менструального циклу, який увінчався вагітністю). Дати в таблиці - приблизні. Це відбувається тому, що тривалість менструального циклу у всіх різна і коливається зазвичай від 24 до 36 днів. Крім того, цикл може бути нерегулярен.
Ваш персональний календар вагітності по тижнях з фото
Щоб розрахувати календар вагітності, вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua