← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Целюліт

Що таке целюліт
і боротьба з ним в домашніх умовах
Лікування целюліту в салоні і вдома

причини целюліту

Причини целюліту

Целюліт існував завжди, але ставлення до нього не завжди було однаковим. Коли він ховався під довжелезними сукнями і його ніхто не бачив, він наче й не існував, а значить і нікого не хвилювало. Але коли стало модним виставляти своє тіло напоказ, то целюліт...

детальніше


 
причини виникнення целюліту

Причини виникнення целюліту

Чинники, здатні спричинити целюліт, різноманітні. Але всі вони діляться на дві групи. До першої відносяться фактори ризику способу життя, до другої - ризик - фактори, пов'язані з наявністю захворювань. На думку багатьох авторів, навіть якщо целюліт починається з однієї або двох провокуючих причин...

детальніше


 
боротьба з целюлітом

Методи боротьби з целюлітом

Методи боротьби з целюлітом: геть шкідливі звички, ні шансу стресу, більше рухайся...

детальніше


 
лікування целюліту

Лікування целюліту: методи

Для ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ використовують різні методи: з застосуванням електричного струму, чинників механічного, температурного впливу та ін.

детальніше


 
антицелюлітна косметика, антицелюлітні засоби: шорти, білизна, штани

Антицелюлітна косметика, білизна, шорти, штани

Завдяки зусиллям засобів масової інформації, які роздмухують проблему целюліту до вселенських масштабів, антицелюлітна косметика придбала велику популярність серед споживачів. Виробляти таку косметику дуже вигідно, і зараз засоби для лікування целюліту в достатку множаться...

детальніше


 
лікування п'явками: гірудотерапія

Лікування целюліту п'явками: гірудотерапія

На жаль, серед безлічі пропонованих методик боротьби з целюлітом гірудотерапія чомусь "загубилася", хоча це найбільш ефективний метод усунення ефекту "апельсинової кірки", особливо на пізніх і самих важких його форм та стадій.

детальніше


 
антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

Оволодівши деякими навичками поводження з власною шкірою, багато антицелюлітні заходи можна проводити в домашніх умовах. Одним з найбільш доступних і дієвих методів є масаж. Правильне застосування антицелюлітного масажу дозволить досягти наступних результатів...

детальніше


 
антицелюлітне обгортання

Антицелюлітне обгортання

По ефективності впливу антицелюлітне обгортання- один з найпотужніших методів боротьби з целюлітом ( можна порівняти хіба що з 40 - хвилинним сеансом професійного антицелюлітного масажу ).

детальніше


 
целюліт і харчування

Харчування проти целюліту

Самі по собі косметичні процедури, спрямовані на боротьбу з целюлітом не призводять до стійкого результату, а носять тимчасовий характер ( діють лише тоді, коли ви їх проводите і перестають "працювати" по закінченні курсу ).

детальніше


 
стадії целюліту

Стадії целюліту

Існують дві найбільш поширені шкали стадій целюліту. Перша з них налічує чотири стадії целюліту (від нульової до третьої), друга - вісім.

детальніше


 
як перемогти целюліт

Як перемогти целюліт

Ніколь Ронсард в книзі "Як перемогти целюліт" розглядає, що таке целюліт і боротьба з ним у домашніх умовах. Як позбутися целюліту: комплексна програма корекції фігури і лікування целюліту в домашніх умовах.

Голови
з книги

  


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua