← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як позбутися целюліту в домашніх умовах

Самий простий спосіб позбавлення від целюліту

Як позбутися целюліту на ногах в домашніх умовахЯк позбутися целюліту в домашніх умовах і чи це можливо? Так, безсумнівно. Боротися з ним складно, але необхідно. Це захворювання шкіри та підшкірно-жирової клітковини неабияк псує зовнішність будь-якої жінки. Крім того, целюліт може з'явитися навіть у молодих осіб, яким ще не доводилося перебувати в цікавому положенні і народжувати, а адже саме ці обставини дуже часто є пусковим механізмом до появи так званої «апельсинової кірки» на шкірі. І ніякі рецепти, як позбутися целюліту, косметичні засоби і дієти не врятують від цієї проблеми, якщо лінь і небажання рухатися, вести активний спосіб життя роблять жінку пасивною. Позбавлення від целюліту в домашніх умовах принесе спеціальний комплекс фізичних вправ.

Звичайно, можна звернутися до дорогих і досить ефективних процедур, які не вимагають відвідування спортзалів і дотримання строгих дієт. Але всі ці пластичні операції, спецмассажи, голковколювання і лимфадренажи коштують дорого і віднімають багато часу. Але навіть після них фахівці завжди радять регулярно виконувати вправи для підтримки форми і фігури, прекрасного виду шкіри. Інакше цей жахливий целюліт повернеться знову, тим він і підступний.

Антицелюлітні вправи: їх особливості та користь для організму

Багато наївно вважають, що будь-яка фізична вправа допоможе боротися не тільки з ожирінням, зайвими кілограмами, але і целюлітом. Адже організм працює, м'язи скорочуються. Але не все так просто. Насправді зможуть тільки допомогти позбутися целюліту в домашніх умовах вправи, спеціально розроблені, а не загальна, звична нам фіззарядка або деякі види спорту.

Приміром, заняття аеробікою, волейболом, тенісом, які припускають велике напруження м'язів ніг, значно збільшують навантаження на венозну систему нижніх кінцівок, у результаті ситуація лише погіршується, суглоби стають більш «разболтанными», а «апельсинова кірка» тільки процвітає. Тобто даний спорт від целюліту не рятує.

Тому всі антицелюлітні програми можуть включати лише такі види спорту, які дають помірну навантаження на серце, наприклад, плавання. Чому так? Та тому що стоїть завдання спалювати максимум калорій для зменшення велику кількість жирових клітин. Для цього потрібно без напруги венозної мережі покращувати периферичну мікроциркуляцію, при підвищенні ефективності якої можна буде задіяти і вивести в кров побільше жирних кислот.

Жирні кислоти - це джерело енергії. І чим більше організм буде вимагати енергії для здійснення физнагрузок, тим більше будуть витрачатися жирні кислоти, що є неодмінною умовою для оптимальної боротьби з целюлітом. Отже, будуть танути зайві кілограми ваги, зменшуватися обсяг талії й зникати прояви целюліту шкіри за рахунок поліпшення його кровопостачання.

Так що, якщо й доводиться підключати спорт проти целюліту, то тільки певних видів, щоб не нашкодити собі.

З чого почати

Швидко позбутися целюліту будинку можна, виконуючи спеціальні вправи, які працюють безпосередньо за призначенням, і вправи, які вважаються допоміжними. Вони допомагають зміцнювати м'язову систему, покращують кровопостачання, використовуються в якості профілактики виникнення «апельсинової кірки». В основі їх лежить прискорення витрати енергії організмом, що допомагає більш ефективно розщеплювати жир в самих проблемних з ожиріння ділянках тіла людини.

Це своєрідна зарядка проти целюліту, яка допомагає тканин ставати більш пружними, вводять їх в тонус, при цьому за рахунок більш ефективного кровопостачання цих тканин швидше видаляються токсини і вільні радикали. Обійтися без цих попередніх навантажень неможливо, хоча й існують ефективні вправи від целюліту, про які ми поговоримо трохи пізніше.

Попередні вправи спрямовані на розігрів тіла, тканин, м'язів, щоб вони підготували організм до прямого антицелюлітного комплексу, попередили б можливі травми, розтягнення сухожиль і гіпертонус м'язів. А вже потім приступають до комплексу спеціальних вправ.

Підготовчі фізичні вправи

Зарядка від целюліту найчастіше складається з наступних етапів, які включають в себе:

  • нахили в сторони, вперед і назад тулуба;
  • обертання тазу навколо вертикальної осі;
  • присідання;
  • випади поперемінно кожної ноги вперед;
  • енергійна ходьба на місці з підніманням високо ніг;
  • стрибки на місці на носках.

Виникає питання, скільки в середньому потрібно зробити підходів і вправ по кожному етапу, щоб підготовка до основного антицелюлітного комплексу була найбільш ефективною? Одного відповіді на це питання не існує, тому що кількість підбирається виключно в індивідуальному порядку. Важливо, щоб ці вправи привели до відчуття, що м'язи починають «горіти». Це буде означати, що вони вже включилися в роботу і готові до подальших навантажень.

Уважно потрібно стежити за тим, щоб дані вправи не приносили почуття дискомфорту, болі, тремтіння в тілі і втоми, інакше подальша робота стане неможливою. На практиці кожна вправа зазвичай виконується від 20 до 50 разів. По закінченню цього етапу цілком можна скористатися втиранням спеціального крему в проблемні зони тіла.

Вправи, що збільшують кровопостачання тканин

Після підготовчого етапу можна приступити до виконання вправ, які сприяють підвищенню кровопостачання на периферії тіла.

1. Лягти на підлогу, ногами впертися в стіну, зігнувши коліна під прямим кутом. Спочатку одну ногу згинайте сильніше і починайте масажувати у напрямку від кінчиків пальців до стегна. Потім аналогічний антицелюлітний масаж в домашніх умовах проводиться з іншою ногою.

2. Вправа зміцнює м'язи черевної стінки. Для цього необхідно лягти на спину на підлогу, руки розташувати уздовж тіла. Потім відразу дві ноги піднімаються так, щоб поступово все далі завести їх за голову. У цьому положенні потрібно зафіксувати тіло на кілька секунд, потім плавним рухом опустити ноги у вихідну позицію.

Вправи для зміцнення сідниць

1. Необхідно поставити ноги разом, на пояс ставляться руки, не напружуючись. Нога відводиться назад, потім вгору максимально без нахилу корпусу. Махи кожною ногою потрібно зробити по 10 разів без зусиль.

2. Чоловік стає на коліна, спираючись руками в підлогу. Одна нога зігнута в коліні під кутом 90 градусів, піднімається вгору, щоб витягнути п'яту максимально високо тримаючи її паралельно площині стелі. Рухи робляться кожною ногою по 15 махов.

3. Потрібно лягти на спину, при цьому ноги згинаються в колінах, в цей час руки лягають уздовж тулуба. Таз піднімається як можна вище 15 разів і в такому положенні фіксується на декілька секунд.

Вправи для зміцнення стегон

Допомагають позбутися целюліту на ногах в домашніх умовах досить ефективно.

1. Станьте прямо, розставте ноги на ширину плечей, після чого починайте повільно сідати до самого упору, не відриваючи п'яти, після чого так само повільно піднімайтеся, і так - 10-15 разів, але не допускаючи перевтоми.

2. Сісти на підлогу, спина рівно, зігнути в колінах ноги і злегка їх розвести в сторони, при цьому стопи з'єднані разом. Руками охоплюються щиколотки і починається розгойдування всього тіла в сторону. І так - 50 разів. Вправа допомагає зменшити в об'ємі стегна і усунути целюліт в цій області.

3. Сісти на п'яти, руки розташувати за головою при рівній спині. При невеликому підйомі таз повертається вправо і вліво по 20-30 разів, плавно переносячи вагу.

Вправи, які зменшують талію

1. Сісти на п'яти з рівною і прямою спиною, долоні скласти за потилицею. Робляться нахили тулуба вперед з одночасним поворотом його в сторони по 20 разів, прагнучи дотягтися кожним ліктем до колін.

2. Поставте ноги так, щоб було зручно, міцно стояти, руки зігніть в ліктях. Стегна залишаються нерухомими, але при цьому проводяться повороти верхньої частини тулуба з прискоренням темпу по 20 поворотів.

Після зарядки зробіть антицелюлітне обгортання в домашніх умовах - це проста і корисна процедура.

Виконуючи даний комплекс вправ регулярно протягом 2 тижнів, ви досягнете помітного результату. Шкіра стане рівніше, ваше самопочуття краще, а самооцінка вище.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua